• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

CAN SUYU OLALIM

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

KAMU SPOTU

BİR KİTAP

M.Fatih UYSAL
bsgmedya@hotmail.com
BEN GİDERSEM!
17/03/2016
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Geleneksel 22. Muhtarlar Toplantısı’nda “Ben gidersem devlet yıkılır” demeye getirmiş sözü.
Merak etmeyin Sayın Cumhurbaşkanı, gönül rahatlığıyla gidebiliriniz. Bizce sakıncası yok.
Devlet yıkılmaz, yıkılsa da yenisini kurarız hemen.
Devlet kurmak Türk Milleti’nin işidir.
Sizin adını koyamadığınız milleti bilmem ama Türk Milleti devletsiz kalmaz.

YALANCIDAN DOĞRU
HABER BEKLEMEK!
Karar Gazetesi de yayın hayatına başladı bir süre önce.
Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da kendi medyasını kurduğu söylentileri çıktı, Karar Gazetesi yayın hayatına başlayınca.
Karar Gazetesi’nin sloganı ise; “Doğru Haber, Doğru Karar”
Yazar Kadrosu’nda Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Star Gazetesi’nden “gönderilen” Elif Çakır da var.
Hani şu “Kabataş Yalancısı” Elif Çakır.
Merak ediyorum, şimdi nasıl “doğru haber” bekleyeceğiz “Kabataş Yalancısı”ndan?
Slogana bakınca şüphe duyuyor insan!
KATAR’A MEYVE VE SEBZE SATMAK!
Rusya ile yaşanan “uçak düşürme krizinin” ardından, Rusya’nın Türkiye’den meyve ve sebze ihracatına ambargo koymasıyla tarımsal üretimle geçinen aileler zor durumda kalmıştı.
Bunun üzerine “Tayyip Erdoğan Muhibbileri” sosyal medyada, endişeye gerek olmadığı, Suudi Arabistan ve Katar’ın Türkiye’den sebze ve meyve ithal edeceği paylaşımlarını yapıyorlardı.
“Katar’ın nüfusu ne kadar ki, Çorum’un nüfusu kadar bile yok, ne kadar meyve ve sebze alabilir?” deyince de bu aklı havalarda arkadaşlar, güya Suudi Arabistan ve Katar’ın kendi ihtiyaçlarından fazlasını alıp, Ortadoğu ve Afrika’daki fakir Müslüman Ülkelere vereceklerini söylüyorlardı saf saf.
İşte böyle “saftiriklerin” nüfusun nerdeyse yarısını oluşturduğu bir ülkede yaşıyoruz.
Anlaşılan Suudi Arabistan ve Katar sözlerini tutmamış. Son yapılan açıklamaya göre Türkiye’nin sebze ve meyve ithalatı yüzde 70 oranında düşmüş.
On binlerce çiftçi aileyi ilgilendiren bir durum.
Şimdi bu Suudi Arabistancı ve Katarcı arkadaşlar açıklarlar mı acaba Suudi Arabistan ve Katar Türkiye’den ne kadar meyve ve sebze ithal etmiş de ne kadarını Ortadoğu’daki ve Afrika’daki fakir Müslüman Ülkelere göndermişler?
Biz de öğrenelim.


800 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DANK/ ZEHİRLİ YILAN - 05/04/2016
Artık muhalefet partilerinin iktidar olmak için projeler üretmesi yeterli olmayacak. İktidara gelmek de çözüm olmayacak. Muhalefetin, iktidar projeleri kadar AK PARTİ’nin oluşturduğu tahribat için de projeler üretmesi gerekiyor.
BİNİCİLİK TESİSİ - 03/04/2016
“Serhatlere akın eden Türk, Uzakları yakın eden Türk.” Atalarımız serhatlere akın ettiyse, uzakları yakın ettiyse bu at sayesinde olmuştur.
DANK/ATATÜRK VE BURSA AMERİKAN KIZ KOLEJİ - 30/03/2016
1854 yılında Bursa’da misyonerler tarafından kurulan Bursa Amerikan Kız Koleji’nde okuyan 4 Türk öğrenci, öğretmenlerinin telkinleriyle din değiştirerek Hıristiyan olurlar.
DANK/SEN KİMSİN? - 29/03/2016
14 yıldır herkese “Sen kimsin?” dedi. Sonunda ABD’ye gitti kendi kendine. Ne etse, ne yapsa randevu alamadı bir türlü; “Sen kimsin?” dediler.
DANK/BİR KERE, BİR KERE DEĞİL! - 24/03/2016
“Buna bir kere rastlanmış olması hizmetleri ile ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz. Biz Ensar Vakfı’nı da tanıyoruz, hizmetlerini de takdir ediyoruz.”
DANK/BRÜKSEL ÇADIRI - 22/03/2016
Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu, Belçika’nın Başkenti Brüksel’de AB zirvesinin yapıldığı binanın hemen yanı başına PKK çadırı kurulmasına izin verdiği için Belçika Hükümeti’ne sitem ediyor
DEVLET ADAMI HATA YAPMAZ (MI)? - 21/03/2016
Talat Paşa bir gün Almanya’ya gider. Yanında Atatürk’ü de götürür. Berlin’de Alman Devlet Adamı ve Şanşölyesi Prens Bismarck ile görüşeceklerdir. Atatürk genç bir subaydır daha o zaman.
DANK / EY AKP OYLARINIZ ARTTI MI? - 17/03/2016
Türkiye AKP iktidarında en karanlık günlerini yaşıyor. Terör en çirkin yüzüyle insanlarımızın canına kastediyor. “Analar ağlamayacak” diye milleti kandıranların sayesinde memlekette ağlamayacak ana kalmayacak bu gidişle.
‘ANKARA’DA TEMİZLİK VAR’ - 15/03/2016
Bu iğrenç ve alçakça söz, son yaşadığımız Ankara’daki menfur terör saldırısından önce PKK yandaşları tarafından sosyal medyada paylaşılan bir söz.
 Devamı

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER