• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

İLESAM ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik, “ESERE SAYGILI, KORSANA KARŞIYIZ” konulu SLOGAN VE LOGO yarışması düzenledi

ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE ÇAĞRI

  Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür Bakanlığının katkıları ile İLESAM (İlim Ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) tarafından, Türkiye’de ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik,  “ESERE SAYGILI, KORSANA KARŞIYIZ”  konulu SLOGAN VE LOGO yarışması açıldı.

Yarışmaya ilişkin açıklamalarda bulunan İLESAM Çorum Temsilcisi Selahattin Aydemir, yarışmaya başvuru süresinin 6 Mayıs 2016 tarihinde son bulacağını hatırlatırken, öğrencileri yarışmaya katılmaya davet etti.

Aydemir, yarışmada dereceye girenlerden birinciye  Laptop bilgisayar, ikinciye tablet Bilgisayar, üçüncüye Dijital Fotoğraf Makinesinin yanısıra plaket ve kitap seti hediye edieleceğini açıkladı.

İLESAM, ülkemizde eser vermiş, bütün şair, yazar, edip ve bilim adamlarının emeklerinin çalınmaması (intihale uğramaması),  izinsiz kullanılmaması yönünde hizmet vermektedir. İLESAM, ilmî, tarihî veya edebî bir eser vermek için yıllarını vererek çalışan fikir ve bilim adamlarımızın, kutsal emeklerini korsan yayıncılık ile istismar edenlerle mücadele etmekte, şair, yazar, edip ve akademisyen üyelerimizin yasal haklarını korumaktadır.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler; www.ilesam.org.tr veya www.korsanakarsiyiz.com portalına girebilirler.

Başvuru adresi: İLESAM - İzmir Caddesi No:33-16  Kızılay Ankara

Tel.0312 419 4938- Faks:0312 419 4939  (Haber Merkezi)1455 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
BİR KİTAP