• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

CHP Çorum İl Başkanlığı’nın İl Danışma Kurulu Toplantısı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi

 

 1. CHP’de il danışma toplantısı:
 2. SORUNLAR GÖRÜŞÜLDÜ,
 3. YOL HARİTASI BELİRLENDİ
 4.  

 1. 6 Temmuz 2024

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanlığı’nın İl Danışma Kurulu Toplantısı, yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Parti çalışmalarının, sorunların, üyelerin taleplerinin görüşüldüğü toplantıda yerel seçimlerin sonuçları masaya yatırıldı, bundan sonra yapılacak çalışmaların yol haritası planlandı.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda, İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz’ın başkanlığında yapılan toplantıda katılımcılar konuşmalar yaparak tespitlerini, eleştirilerini ve önerilerini dile getirdi.

Toplantıya Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız da katıldı.

CHP’nin gençlik örgütlenmesi olan Halkçı Liseliler (Halk-Lis) Çorum İl Başkanı Benan Sır’ın sunumunda yapılan toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Sinevizyon gösterimi ile devam eden toplantıda Genel Başkan Özgür Özel’in konuşması yayınlandı.

İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz’ın açılış konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

 1.  
 2. 'DEMOKRASİNİN,
 3. BARIŞIN,
 4. KARDEŞLİĞİN
 5. TEMİNATIYIZ'
 6.  

İl Başkanı Solmaz, CHP’nin Türkiye’de demokrasinin, barışın, kardeşliğin teminatı ve umudu olduğunu dile getirerek iktidar yolunda güçlü bir ışık yakmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını anlattı. Solmaz, 31 Mart yerel seçimlerinde Mecitözü, Kargı, Oğuzlar ve Aşdağul belediyelerini kazandıklarını dile getirerek, partinin mücadele ruhunu ateşleyen ve bayrağının dalgalanmasına katkıda bulunan belediye başkanlarına teşekkür etti, başarılar diledi.

Toplantıda dile getirilecek olan özeleştirilerin bundan sonraki çalışmalara ışık tutacağını bildiren Solmaz, tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

 

 1.  
 2. GENİŞ KATILIM SAĞLANDI

İl Danışma Kurulu Toplantısına; CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Milletvekili Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Av. Utku Ulaş Taşar, Oğuzlar Belediye Başkanı Mustafa Cebeci, Aşdağul Belediye Başkanı Şenol Öncül, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Güngör, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Meriç, İl Gençlik Kolları Başkanı Arzum Meryem Akdoğan, Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Eke, İlçe Başkanları, İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, 31 Mart yerel seçimleri Belediye Başkan Adayı Hasan Levent Çöphüseyinoğlu, eski il başkanları, eski merkez ilçe başkanları, milletvekili ve belediye başkanı aday adayları Osman Samsunlu, Ahmet Yüksel Bellek ve Günay Çimen ile çok sayıda parti üyesi katıldı./   

 1. BSGMEDYA- Nihat KARALAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI