• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

CHP Milletvekili Mehmet Tahtasız, Çorum Basın Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Erkan Karaca ve basın mensupları ile bir süre görüştü.

  1.  
  2. TAHTASIZ: 'YATIRIMLARIN,
  3. SORUNLARIN TAKİPÇİSİYİM'
  4.  

  1. 6 Temmuz 2024

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Üyesi Mehmet Tahtasız, Çorum’un temel sorunlarını, aksaklıkları, halkın taleplerini meclis gündeminde dile getirmeye, yapılan ve yapılmayan işlerin takipçisi olmaya devam edeceğini söyledi.

Milletvekili Tahtasız, Çorum Basın Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Erkan Karaca ve basın mensupları ile bir süre görüştü.

Dernek Başkanı Erkan Karaca, yönetim kurulu üyeleri; Kubilay Olcan, Merve Kayış, Satılmış İnaç, dernek üyeleri Ahmet Temelci, Ömer Doğan, Nihat Karalar, Volkan Baş ve bazı basın mensupları ile gündemi değerlendiren Tahtasız, Çorum’un temel sorunlarının yanı sıra, yerel ve genel gündemi değerlendirdi.

Ziyaret sırasında basın mensuplarının sorun ve talepleri de ele alındı.

Milletvekili Mehmet Tahtasız, Çorum temel sorunlarını her platformda olduğu gibi TBMM Genel Kurul Toplantılarında ve komisyon görüşmelerinde de sürekli gündeme getirdiğini, yarım kalmış, hizmete açılamamış veya çürümeye terk edilmiş yatırımları ilimize kazandırmak için konunun takipçisi olmaya devam edeceğini söyledi.

Dernek Başkanı Erkan Karaca ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Tahtasız’a teşekkür etti./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI