• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Çorum Valiliği, hafta sonu yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi okul çevrelerinde sessizliğin sağlanması uyarısında bulundu.

 

  1. SINAV ÖNCESİ
  2. ÖNEMLİ ÇAĞRI!
  3.  

  1. 7 Haziran 2024

Çorum Valiliği, hafta sonu yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi okul çevrelerinde sessizliğin sağlanması uyarısında bulundu. Valilik, öğrencilerin sınavlarını rahat ve sessiz bir ortamda geçirmeleri için tüm Çorum halkından destek beklediklerini belirtti.

Çorum Valiliği hafta sonu yapılacak YKS öncesi okul çevrelerinde sessizliğin sağlanması uyarısında bulundu

İşte o açıklama:

"Bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri öğrencilerimiz, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına (YKS) gireceklerdir. Bu sınav öğrencilerimizin hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarından birisi.

Öğrencilerimizin sınavlarını rahat ve sessiz bir ortamda geçirmeleri oldukça önem arz etmektedir. Tüm Çorum olarak sınav süresince okul çevrelerinde sessizliği sağlayarak (özellikle araçlarda korno çalmayarak, gürültü yapmayarak, yüksek sesle konuşmayarak) onlara destek olabiliriz.

Bu amaçla; Çorum Valiliği olarak sosyal medya hesaplarımızdan bugün saat 15.00’te #DuyarlıÇorum hastagi ile hafta sonu duyarlılık mesajı yayınlanacaktır. Tüm duyarlı vatandaşlarımızın #DuyarlıÇorum hastagi ile aynı saatte konuya ilişkin benzer paylaşımlar yapması sessizliğin sağlanmasına büyük katkı sağlayacaktır." /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI