• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Çorum'un yetiştirdiği büyük komedi ustası Müfit Can Saçıntı, memleketinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

  1.  
  2. MÜFİT CAN SAÇINTI;
  3. ‘İTİRAZ EDİYORUM’ 
  4. DİYECEK

  1. 21 Mayıs 2023

Çorum'un yetiştirdiği büyük komedi ustası Müfit Can Saçıntı, memleketinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Hem sinema hem de tiyatro sahnelerinde izleyicilere unutulmaz anılar bırakan Saçıntı, 24 Mayıs Çarşamba günü saat 20:30'da Çorum Devlet Tiyatrosu'nda yeniden sahneye çıkıyor.

Kendine has tarzı ve eğlenceli diliyle tanınan Saçıntı, "İtiraz Ediyorum" adlı tek kişilik gösterisinde, güldürürken düşündürecek sıcak konuları işliyor.

 

Gösteride, evlilikten eğitim sistemine, iş hayatından medya eleştirisine kadar geniş bir yelpazede konulara değinilecek. Müfit Can Saçıntı'nın eğlenceli bakış açısıyla kapitalist sistemi ele alacak bu performans, izleyicileri hem kahkaha tufanına sürükleyecek hem de düşündürecek.

Bu özel gösteride, canlı müzikleri dünyada ender bulunan bir kontrtenor sesiyle tanınan Ateş Arya hazırladı. Gösteri boyunca Arya'nın yaratıcı ve eğlenceli şarkılarıyla izleyiciler, hem gülecek hem de müzik ziyafeti çekecek.

Saçıntı'nın Çorumlu hayranları, bu özel geceye hazırlanırken, Müfit Can Saçıntı'nın performansı şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI