• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, seçmenlerin 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde daha önceki sandıklarda oy kullanacaklarını bildirdi

  1.  
  2. SEÇMENLER,
  3. AYNI SANDIKTA
  4. OY KULLANACAK!
  5.  

  1.  
  2. 22 Mayıs 2023

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, seçmen vatandaşların 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı 2. Tur seçimlerinde de 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde oy kullandıkları aynı sandıklarda tercih yapacaklarını söyledi.

Seçmenlerin, “Bana tekrar seçmen kağıdı gelmedi. Oyumu nerede kullanacağım?” gibi kafalarında soru işareti oluştuğunu belirten Ulaş Tokgöz, yeni seçmen kağıtlarının dağıtımına ise başlandığını kaydetti.

Vatandaşların seçmen kağıdı eline ulaşsın ulaşmasın daha önce oy kullandıkları okula gitmelerini isteyen Tokgöz, ayrıca e-devlet üzerinden de nerde oy kullanılacağının sorgulanabileceğini dile getirdi.

Tur seçimlerinin de aynı okullarda ve aynı sandıklarda yapılacağını ifade eden Tokgöz, seçmenlerin “Bana seçmen kağıdı gelmedi. Oy kullanmama gerek yok” gibi düşüncelere kapılmamaları gerektiğini kaydetti.

Tüm seçmenleri sandığa davet eden Ulaş Tokgöz, ayrıca vatandaşlardan mutlu, refah ve özgür bir Türkiye için tercihini Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana kullanmalarını istedi.

Her bir oyun çok önemli olduğunun altını çizen Tokgöz, sandık başında görev alacak sandık görevlileri ve tüm müşahitlere aynı zamanda sandığına sahip çıkacak olan tüm vatandaşlara şimdiden görevlerinde kolaylık ve başarılar diledi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın