• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, odaya aidat borcu olan oda üyesi esnafı yapılandırma konusunda uyardı.

  1.  
  2. ŞANAL’DAN
  3. ‘YAPILANDIRMA’
  4. UYARISI!

  1. 21 Mayıs 2023

Çorum Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, odaya aidat borcu olan oda üyesi esnafı yapılandırma konusunda uyardı.

Yapılandırma gereği aidat borçlarını 9 eşit taksite bölerek, bugüne kadar işleyen faizlerini de sileceklerini vurgulayan Şanal, aidatlarını ödemeyen oda üyelerine herhangi bir evrak verilmeyeceğini ifade etti.

Özkan Şanal, oda üyelerini faiz uygulamasına maruz kalmamaları için 31 Mayıs 2023 Çarşamba gününe kadar Oda Başkanlığı’na müracaat etmelerini istedi.

Oda Başkanı Şanal, “12 Mart 2023 tarih, 32130 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’ ile üyelerimize oda aidat borçlarının yapılandırılmak suretiyle taksitlendirilerek ödenmesiimkanı getirilmiştir.

Buna göre 31 Aralık 2022 tarihi itibariyle ödenmesi gerektiği haldeödenmeyen aidat borç asıllarını ödeyen üyelerimizin borç asıllarına ait gecikmezammının tahsilinden vazgeçilecektir.

Üyelerimizin yapılandırmadan yararlanabilmeleri için 31 Mayıs 2023 tarihine kadar Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir” dedi./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın