• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP

Tarım Or-Kam Sen Çorum Temsilciliği, sendika üyesi Veteriner Hekim Onur Bal’a yapılan saldırı kınadı.

  1. TARIM OR-KAM SEN
  2. ÇORUM TEMSİLCİLİĞİ:
  3. 'ŞİDDETİ KINAYORUZ'
  4.  

  1. 25 Nisan 2023

Tarım Or-Kam Sen Çorum Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada; sendika üyesi Veteriner Hekim Onur Bal’a yapılan saldırı kınandı.

Tarım Or-Kam Sen Çorum Temsilciliği adına Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Gültekin, Gönül Karataş, Mehtap Özdemir;  Çirkince gerçekleşen şiddet olayını sendika şube yönetimi olarak kınadıklarını açıkladılar.

 ‘Tarım ve Orman emekçileri olan veteriner hekimler, kontrol görevlileri, denetçiler yalnız değildir.’ diyen Tarım Or-Kam Sen Çorum Temsilciliği adına Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Gültekin, Gönül Karataş, Mehtap Özdemir’in açıklaması şöyle:

‘İl Tarım Orman Müdürlüğü’nde Veteriner Hekim olarak çalışan sendikamız Tarım Orkam-Sen Üyesi Onur Bal Resmi Veteriner Hekim olarak görevlendirildiği OLG Hayvancılığa ait mezbahanede halk sağlığının korunması, insanların sağlıklı et tüketebilmesi amacıyla kanun ve yönetmelikler çerçevesinde özverili ve itinalı şekilde görevini yaparken; kesilen hayvanda bulaşıcı hastalık tespit etmiş ve imhasına karar vermiştir. Sendika üyemiz Veteriner Hekim Onur Bal, durumu işletme sahibine izah etmesine rağmen bahse konuyu kabullenmeyen işletme sahibi ve hayvan sahibi tarafından darp edilmiştir.

Çirkince gerçekleşen bu şiddet olayını sendika şube yönetimi olarak KINIYORUZ!

Tarım ve Orman emekçileri olan veteriner hekimler, kontrol görevlileri, denetçiler yalnız değildir. Veteriner Hekim Onur Bal arkadaşımızın Tarım Orkam-Sen olarak hak ve hukukunu arama yolunda her zaman yanındayız.

Bundan sonraki süreçte görevini yerine getirme çabasında olan tüm kamu görevlilerinin korunması için yöneticilerin gerekli tedbirleri almasını talep ediyoruz.’/BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI