• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

Mimar Hasan Levent Çöphüseyinoğlu, düzenlediği basın toplantısı ile CHP Çorum Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

  1.  
  2. 'KARDEŞÇE
  3. YAŞAYACAĞIMIZ BİR
  4. TÜRKİYE İÇİN ADAYIM'
  5.  

  1. 28 Mart 2023

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Aday Adayı Hasan Levent Çöphüseyinoğlu, Türkiye’de hep birlikte refah içinde ve kardeşçe yaşayabileceğimiz koşulları oluşturmak için aday olduğunu belirterek, “Bilinçli ve sağduyulu halkımız ile el ele vererek iktidar olacağız" dedi.

Çöphüseyinoğlu, CHP İl Binasında düzenlediği basın toplantısı ile birlikte Çorum Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Basın toplantısına CHP İl Başkanı Ümit Er, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanim Ergül, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.

 

İl Başkanı Ümit Er, Milletvekili Aday Adayı olan Çöphüseyinoğlu’na başarılar diledi.

Konuşmasına depremde hayatını kaybedenler için başsağlığı dileyerek başlayan Çöphüseyinoğlu, “Ülkemizin kurtarıcısı, Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurucusu ve ilk Genel Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde parti üyesi olarak başladığım siyasi hayatıma 2 Dönem Merkez İlçe Sekreterliği, 1 Dönem (2014-2019) Belediye Meclis Üyeliği görevlerinde bulundum. Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir dönem meclis üyeliği, aynı zamanda meclis başkan yardımcılığı görevini üstlendim. 2 dönemdir Çorum Mimarlar Odası Başkanlığı yapıyor iken istifa ederek partime ve ülkeme faydalı bir nefer olacağıma inanarak milletvekilliği aday adaylığımı açıklamak istiyorum” dedi.

Çöphüseyinoğlu, “Genel Başkanımız inşallah 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde çıktığımız bu yolda yeniden üreten, enerji, tarım ve hayvancılıkta dışa bağımlı olmayan yasama, yürütme ve yargının herkese eşit uygulamalar yaptığı, yanlış iç ve dış politikaların düzeltildiği, kimsenin ötekileştirilmediği, sen - ben kavgasının olmadığı, üreticilerimize teşvik ve desteklerin sağlandığı, yeraltı ve yerüstü kaynaklarımızın değerlendirildiği, dünyada tekrardan söz sahibi olacağımız Türkiye’mizde hep birlikte refah içinde kardeşçe yaşamak için adayım. Bilinçli ve sağduyulu halkımız ile el ele vererek iktidar olacağız. Bu yolda tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” ifadesini kullandı. /BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın