• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

İYİ Parti Çorum önceki dönem İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, partisinden milletvekili aday adayı oldu.

 1.  
 2. ‘ÇORUM SEVDALISIYIZ
 3. HİZMET İÇİN TALİBİZ’
 4.  

 1. 20 Mart 2023

İYİ Parti Çorum önceki dönem İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, partisinden milletvekili aday adayı oldu.

19 Mart Pazar akşamı saat 19.19’da basın toplantısı düzenleyerek aday adaylığını Çorum kamuoyuna duyuran Özsaçmacı, “Bizler Çorum’a sevdalıyız. 19’a hayranız. Ülkemize, Çorum’umuza hizmet etmek için yola çıktık” dedi.

İYİ Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Bekir Özsaçmacı, parti binasında düzenlediği geniş katılımlı toplantı ile aday adaylığını ilan etti.

Toplantıya; İl Başkanı Erkan Yıldız, Merkez İlçe Başkanı Av. Orhan Odabaş, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Erkan Yıldız, partide aday adaylarının müracaat sürecinin devam ettiğini, tüm adaylara eşit mesafede olduklarını bildirerek, aday adaylığını kamuoyu ile paylaşan Bekir Özsaçmacı’ya çıkmış olduğu bu yolda başarılar diledi.

Bekir Özsaçmacı ise Cumhuriyetin temel dinamiklerini koruyup geliştirmenin sandıkta elde edilecek başarı ile mümkün olabileceğini belirterek, öncelikle hantal, yorgun ve yetim hakkı yiyen iktidardan kurtulmak gerektiğini vurguladı. Özsaçmacı, “Müreffeh yarınlara ulaşmanın yolu, yetim hakkı yiyen iktidarın gırtlağını sıkmaktan geçer, aksi halde bu düzen düzelmez” diye konuştu.

 

 1. 'HANTAL, YORGUN, YETİM
 2. HAKKI YİYEN İKTİDARDAN
 3. KURTULMAMIZ GEREK'

Milletvekili Aday Adayı Özsaçmacı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Dünya siyasetinde çalkantılı dönemler geçiriyoruz. Coğrafyamızda zor, meşakkatli günler yaşıyoruz. Ancak bu zor günleri birlikte mücadele ederek, karşılıklı dayanışma içinde, Millet İttifakı’nın önderliğinde aşacağımıza yürekten inanıyorum.

Kurtuluş Savaşında, Çanakkale Savaşında bu dayanışmanın nişanesini yaşadık. Cumhuriyeti ve demokrasiyi bir yönetim biçimi olarak hayata geçiren Mustafa Kemal Atatürk’e ve Türkiye Büyük Millet Meclisine minnettar olduğumuzu bugün bir kez daha haykırıyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu birçok problem mevcut. Bu sorunların çözülmesi için mevcut iktidarın yorgun, hantal yapısından, yetim hakkı yiyen bu düzenden kurtulmamız gerek. Bunun yolu da iktidar olmaktan geçer. Aydınlık yarınlar, iyi insanların, iyi kadroların iktidarı ile mümkün. İYİ Parti’nin neferleri olarak buna gücümüzün yeteceğine inanıyoruz. Müreffeh yarınlara ulaşmanın yolu, yetim hakkı yiyen iktidarın gırtlağını sıkmaktan geçer, aksi halde bu düzen düzelmez.

 

 

 1. 'YETER ARTIK SÖZ
 2. MİLLETİNDİR DİYEN
 3. BİR ANLAYIŞIN
 4. NEFERLERİYİZ'
 5.  

Bizler, Mustafa Kemal Atatürk’ün, Dumlupınar’da, Çanakkale’de, Conk Bayırında canı pahasına ülkemizi kurtuluşa erdirenlerin neferleriyiz. Yeter artık söz milletindir diyen bir anlayışın neferleri ve sözcüleri bizler olacağız. İYİ Parti, tüm renklerin, tüm insanların düşüncelerinin ortak zeminde iktidar olduğu bir düzen kuruyor. Tüm düşünceleri kucaklayan, sesi olan bir siyasal hareketi Meral Akşener’in başbakanlığında iktidar ile taçlandıracağız.

 

 1. 'ÇORUM’UN GERİ
 2. KALMIŞ MAKUS
 3. TALİHİNİ BİRLİKTE
 4. YENECEĞİZ'
 5.  

28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylığımı hepinizin huzurunda saat 19 Mart 19.19 itibariyle ilan ediyorum.

Bizler Çorum sevdalısı olarak yola çıktık. 19’a hayranız. Çorum’u birlikte tanıtıp büyüteceğiz. Çorum’un geri kalmış makus talihini birlikte yeneceğiz. Çorum’un çözülemeyecek problemi yok. Öncelikle nemelazımcı siyasetçilerden kurtulmak gerekiyor. 14 Mayıs seçimlerinde bu iktidarın karartısı kaybolacak, tuzla buz olacak. Az kaldı. Aydınlık günler Millet İttifakının sandıkta elde edeceği başarıyla birlikte gelecek.”/BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın