• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşerimiz Muhsin Dere, milletvekili adayı olup olmayacağı yönündeki tartışmalara son noktayı koydu.

 

  1.  'MİLLETVEKİLİ
  2. ADAYI DEĞİLİM'
  3.  

  1. 19 Mart 2023

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşerimiz Muhsin Dere, milletvekili adayı olup olmayacağı yönündeki tartışmalara son noktayı koydu.

Dere, milletvekili adayı olmayacağını duyururken "Güzel ülkemizin, asil milletimizin ve çok değerli Çorumlu hemşehrilerimin her zaman hizmetinde olduğumu bilmenizi isterim" dedi.

Sosyal medya hesabından "Benim vefalı hemşehrilerim; biz biriz, beraberiz ve kardeşiz" başlıklı bir paylaşım yapan Muhsin Dere, "Şahsıma göstermiş olduğunuz bu samimi sevgi, benim hizmet etme yükümü bir kat daha artırmaktadır. Milletimizin emaneti olan bu makamlarda çalışırken, aklımızdan sizlerin bize duyduğu bu güven, samimiyet, vatan ve millet sevgisi asla çıkmayacak. Yorulduğumuz anda sizlerin bize olan güveni aklımıza gelecek ve çok daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz" ifadelerini kullandı.

Muhsin Dere, açıklamasında şunları söyledi: "Allah’ın izni, siz hemşehrilerimin desteği ile; umutları çoğaltarak, ufukları açarak hep beraber Türkiye Yüzyılının inşasını sürdürecek ve Büyük Türkiye hedefimize ulaşacağız. Bu vesileyle açıklamak isterim ki; Türkiye Yüzyılına giden yolda önemli bir merhale olan 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili ADAY ADAYI DEĞİLİM.

Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni eder tüm aday adaylarına başarılar dilerim' dedi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın