• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

Oğuzlar Belediyesi önceki dönem Başkanı Orhan Ateş, CHP Genel Merkezi’ne aday adaylığı başvurusu yaptı.

  1. ORHAN ATEŞ,
  2. CHP'DEN ADAY ADAYI
  3.  

  1. 18 Mart 2023

Oğuzlar Belediyesi önceki dönem Başkanı Orhan Ateş, CHP Genel Merkezi’ne aday adaylığı başvurusu yaptı.

Eşi ile birlikte CHP Genel Merkezine Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapan Orhan Ateş, "Genel başkanımız 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun hak, hukuk, adalet şiarından yol alarak 28. Dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Hakkımızda hayırlısı” dedi.

 

  1.  
  2. ATEŞ; ‘BİR SEVDADIR’ DİYOR…

Aday adaylığı başvurusunun ardından da Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ata’nın huzuruna çıktığını belirten CHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Orhan Ateş, mesajında şunları söyledi:

‘Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Milletvekili aday adaylığımı atamın huzurunda sizlerle paylaşıyorum.

Çorum  düsturuyla çıktığımız bu yolda ilk günkü heyecan ve azimle yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam etmek.

Adalet ve liyakati tesis etmek, gençlerimize umut olmak, işsizliği yoksulluğu ve yolsuzluğu sona erdirmek, peşkeş çekilen meraları fabrikaları arazileri geri almak, haksızlıkların hukuksuzlukların hesabını sormak, herkesin alın terinin karşılığını alabildiği bir düzen yaratmak için  ÇORUM’a hak ettiği yatırımları getirmek için  mensubu olmaktan onur duyduğum; Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adaylığı müracaatımı yaptım.

Ülkemizde  deprem ve sel felaketlerinin neden olduğu can kaybı ve yıkımlardan  derin üzüntü duyuyorum.  Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyorum.

Acımız büyük; Allah  bir daha ülkemize bu tür felaketler yaşatmasın.

Milletimiz acı çekerken Aday  adaylık açıklamamı  kameralar önünde miting havasında coşkulu törenlere dönüştürerek yapmayı içime sindiremedim.  

Bu nedenle milletvekilliği aday adaylığımı ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün huzurunda açıklamayı uygun buldum.

BAŞLIYORUZ, BAŞLIYORUZ,  BAŞLIYORUZ..’/BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın