• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BİR KİTAP

14 Mayıs’ta yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde partisinden aday adayı olmak için istifa eden Av. Yusuf Ahlatcı, görevini Av. Murat Günay'a devretti.

  1.  
  2. AK PARTİ’DE
  3. DEVİR TESLİM
  4.  

15 Mart 2023

AK Parti Çorum İl Başkanlığında devir teslim töreni düzenlendi. 14 Mayıs’ta yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde partisinden aday adayı olmak için istifa eden Av. Yusuf Ahlatcı, görevini AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığına atanan Av. Murat Günay'a devretti.

 

AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen törende konuşan Av. Yusuf Ahlatcı, Cumhuriyet tarihinin en büyük demokratikleşme ve değişim hamlesini başlatan AK Parti, kurulduğu 2001’den bu yana girdiği tüm seçimlerden başarıyla çıkmış oylarını artırarak, iktidarını koruma başarısı göstermiş, halkın teveccühüne mazhar olmuş siyasi partiden öte kutlu bir dava olduğunu söyledi.

“Bu kutlu davada başladığım aktif siyasi hayatında tevdi edilen her görevi en iyi şekilde icra etmek için çalışarak, bu kutlu davanın bayrağına halel getirmeden taşımanın onurunu yaşadım” diyen Ahlatcı, “Beni bu görevlere layık gören hareketimizin mimarı Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, bugüne kadar ki siyasi yolculuğumda desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürü bir borç bilirim. 14 Mayıs seçilerinde teşkilatlarımızla beraber seçim zaferlerinin en güzelini, en büyüğünü cumhurbaşkanımızın liderliğinde yaşayacağımıza inanıyorum. Meydanlarda 14 Mayıs gecesi zafer şarkısı söyleyeceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı. /BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın