• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BSGMEDYA VİDEO

EĞİTİM İŞ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

BİR KİTAP

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’ye yönelik başlatılan algı operasyonuna tepkiler devam ediyor.

  1. 'ALGI OPERASYONLARINA
  2. İZİN VERMEYİZ'
  3.  

19 Eylül 2022

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’ye yönelik başlatılan algı operasyonuna tepkiler devam ediyor.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, hakkında algı operasyonu yapılmaya çalışılan Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’ye destek verdi.

Başkan Şahiner yaptığı açıklamada, "Hemşehrimiz Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Muhsin Dere’ye yapılan algı operasyonunu kınıyorum. Bir Bakan Yardımcısını, aldığı maaş üzerinden, aslı astarı olmayan söylentilerle karalamaya çalışmak abesle iştigaldir.

Bu olay ve benim de daha önce yaşadığım ve her seferinde yaptıkları algı operasyonları gibi nasıl ellerinde patladıysa yine öyle ellerinde patlayacaktır.

Yaşanan olaylar şunu açıkça ortaya koymuştur ki; Bizlerin üzerinden yapılmaya çalışılan bu operasyonların asıl amacı Sungurlu’nun önüne set çekmektir. Ben ve benim gibi, Sayın Bakan Yardımcımız gibi Sungurlu sevdalıları sağ olduğumuz sürece bunu da Allah’ın izni ve halkımızın duyarlılığı sayesinde başaramayacaklardır.

Zaman bölünme değil birleşme, eleştirme değil destek verme ve şimdiye kadar yaptığımız gibi Sungurlu’muz için çalışma ve tüm enerjimizi ilçemize hizmet için harcama zamanıdır.”/BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER