• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BSGMEDYA VİDEO

EĞİTİM İŞ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

BİR KİTAP

‘Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’ etkinlikleri çerçevesinde Çorum’da da geleneksel hale gelen ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ 18 Eylül Pazar günü yapılacak.

 1. CADDELER EGZOZ
 2. DEĞİL, YİNE ‘PARFÜM’
 3. KOKACAK!
 4.  

 1.  
 2. 17 Eylül 2022
 3. ‘Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’ etkinlikleri çerçevesinde Çorum’da da geleneksel hale gelen ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ 18 Eylül Pazar günü yapılacak.
 4. Saat 16.30'da Kadeş Barış Meydanı’nda bisikletleriyle toplanan kadınlar, Saat Kulesi, Çorum Müzesi istikametinde bisiklet sürüşü yaparak ‘otomobilsiz hayat’ konusunda farkındalık oluşturmaya çalışacaklar.
 5.  

 

 1.  
 2. Etkinliğin organizatörlerinden Melek Gizem Çataroğlu, kadınların bisiklete binmesini teşvik amacıyla gönüllü kadınlar tarafından düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun Çorum’da 7. kez gerçekleştirileceğini söyledi.
 3. Etkinliğin çıkış noktasının İzmir olduğunu ve ilk kez 2013 yılında hayata geçirildiğini belirten Çataroğlu, ‘Etkinlik sadece Türkiye’de değil, uluslar arası platformlarda da tanınmaktadır. Bu etkinlik renkli görüntüleriyle Çorum’un tanıtımına katkı sağlayacaktır.’ dedi.
 4.  

 1.  
 2.  
 3. MELEK GİZEM ÇATAROĞLU,
 4. KADINLARI TURA DAVET ETTİ
 5.  
 6. Hem sağlık açısından faydalı olan, hem de en ucuz ve güvenli ulaşım araçlarından birisi olan bisiklete dikkat çekmek ve toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen bisiklet turuna kadınlar, hem kendilerini, hem de bisikletlerini süsleyerek katılıyor.
 7. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Organizasyonu Çorum Sorumlusu Melek Gizem Çataroğlu, tüm Çorumlu kadınları bisiklet turuna davet etti.
 8.  

 1.  
 2. Çataroğlu, “Bisiklet kent yaşamının bir parçasıdır. Bisiklet, çevreyi kirletmeyen, doğa dostu bir ulaşım aracıdır. Bisiklet, yoğun kent trafiğine çözüm olabilir ve bir ulaşım aracı olarak algılanmalıdır. Eğer uygun bisiklet politikaları ve yolları olursa işe veya ulaşacağımız yere rahatlıkla bisikletle gidebiliriz.
 3. Biz de dünyanın birçok yerindeki hemşehrilerimiz gibi günlük kıyafetlerimizle bisiklete binerek ulaşımımızı sağlayabiliriz. Buna dikkat çekmek amacıyla süsleneceğiz ve bisikletimizle yollara çıkacağız” dedi./BSGMEDYA
 4.  
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER