• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BSGMEDYA VİDEO

EĞİTİM İŞ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

BİR KİTAP

Eğitim Sen Şube Tiyatro Topluluğu “Sevgili Doktor” isimli oyun ile seyirciyle buluşuyor

  1.  
  2. ‘SEVGİLİ DOKTOR’
  3. SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR
  4.  

17 Mayıs 2022

Eğitim Sen Tiyatro Topluluğu “Sevgili Doktor” isimli oyun ile seyirciyle buluşuyor!

Eğitim Sen Çorum Şubesi’ne bağlı Şube Tiyatro Topluluğu Anton ÇEHOV’un yazdığı, sendika üyesi Ali Çevik’in yönettiği “Sevgili Doktor” isimli oyunu ile 19 Mayıs Perşembe günü tiyatroseverlerle buluşuyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada oyuna dair şu bilgilere yer verildi:

‘Eğitim Sen sadece ekonomik, demokratik, hukuksal haklar için mücadele veren bir sendika olmadığını; senelerdir geleneksel olarak yapmış olduğu kültür sanat etkinlikleriyle de (tiyatro, konser, şenlik, sergi vb. ) kanıtlamıştır.

“Sevgili Doktor” kalabalığın arasında sıkışıp kalmışken bir yazarın kalemiyle kitaplarda hayat bulan, etiyle kemiğiyle aramızda yaşayan insanların hikayesi. İnsan hakları, sınıfsal ayrım, sömürü, ezen-ezilen ilişkileri ile sistem sorununa mizahi bir dille yaklaşan oyun birbirinden bağımsız 6 kısa oyundan oluşuyor.

Farklı karakterlere bürünen oyuncularımız Kenan Sırma, Ali Çevik, Sezgin Kundukan, Satı Reyhan Topal Atak, Dilber Dağdeviren, Gürcan Aksoy, Şeyda Taşsümer, İdil Çevik, Kenan Keleş ve Ceyhan Özlü güldürürken düşündürerek seyirciye hoşça vakit geçirtecekler.

Keyifli vakit geçirmek isteyen tüm Çorum halkını 19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 20.00’da Devlet Tiyatro Salonunda sahnelenecek oyunumuza bekleriz.’ /BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER