• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

KUTLAMA

YAZI ÜRETİM A.Ş.

 

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, CHP Belediye Meclis Üyesi Erkan Özbal’ın servisçi esnafının sorunlarına ilişkin yaptığı savunmaya yanıt verdi.

  1.  
  2. YAĞBAT: UCUZ SİYASET
  3. YAPMAYA GEREK YOK
  4.  

6 Mayıs 2022

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, CHP Grubunun servisçiler ve minibüsçülerin sorunlarına ilişkin reddedilen önergesi hakkında "CHP, idareyle her gün görüşebilmesine rağmen bize gelip durumu anlatıp hiçbir görüşme yapmadan burada önerge verdi" dedi.

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, CHP Belediye Meclis Üyesi Erkan Özbal’ın servisçi esnafının sorunlarına ilişkin yaptığı savunmaya yanıt verdi.

Çorum Belediye Meclisi Mayıs Ayı toplantısı bugün saat 14.00’te meclis Turgut Özal Konferans Salonu’nda Belediye Meclis üyelerinin katılımıyla toplandı.

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat yaptığı konuşmada, "CHP Grubu idareyle her gün görüşebilmesine rağmen bize gelip durumu anlatıp bunun hukuki, mali zeminine ilişkin nasıl düzenleneceğine ilişkin hiçbir görüşme yapmadan burada önerge verdi. O gün söylediğimiz bir cümle vardı. CHP grubu kabul edilirse biz karlıyız yaptı. Önerge kabul edilmezse biz söyledik AK Parti, MHP grubu kabul etmedi şeklinde bir siyaset anlayışıyla hiçbir yere varılamaz. Servisçiler ve minibüsçüler esnafının diğer esnafların Çorum Belediyesi tarafından nasıl desteklendiği de tüm kamuoyunun ve esnafımızın malumudur. Ucuz siyaset yapmaya gerek yoktur. Gelinir belediyeyle görüşülür ve hukuki zeminlere bakılır gereği neyse bu konu yapılır. Burada meclis kürsüsünde nasıl olsa önergemiz kabul edilmedi çoğunluğun arkasına sığındınız diye siyaset yapmak çok doğru değil diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP