• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

KUTLAMA

YAZI ÜRETİM A.Ş.

 

Yasemin Yanar Karameşe, “Marmelat'ın Bir Günü” adlı kitabını imzalamak, söyleşi ve drama etkinliği gerçekleştirmek için Çorum'da minik okurlarıyla buluşacak.

  1.  
  2. YASEMİN YANAR KARAMEŞE
  3. OKURLARIYLA BULUŞACAK
  4.  

10 Nisan 2022

Çorumlu yazar Yasemin Yanar Karameşe, “Marmelat'ın Bir Günü” adlı kitabını imzalamak, söyleşi ve drama etkinliği gerçekleştirmek için Çorum'da minik okurlarıyla buluşacak.

Çocuk gelişimi üzerine yıllardır okullarda, belediyelerde ve özel kurumlarda eğitim ve seminerler veren Yasemin Yanar Karameşe, geçtiğimiz ay Cinius yayınlarından çıkan ilk kitabı “Marmelat'ın Bir Günü” isimli kitabını tanıtım için memleketi olan Çorum'a geliyor.

Arkadaşlık, paylaşım, kıskançlık, zorbalık konularını kedilerin dilinden anlatan kitabıyla 11 Nisan Pazartesi günü saat 14.00'de Çorum Hasanpaşa Halk Kütüphanesi’nde, 15 Nisan Cuma günü saat 14.00'de Çorum İl Halk Kütüphanesi’nde minik okurlarıyla buluşacak olan Karameşe, okurlarıyla drama etkinliği ve söyleşi sonrası kitabını imzalayacak.

Etkinliğe katılmak, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak isteyenlerin, Çorum İl Halk Kütüphanesi'nin 0364 234 7339 telefonundan ulaşabileceği kaydedildi./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP