• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BSGMEDYA VİDEO

EĞİTİM İŞ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

BİR KİTAP

Türkiye Bilardo Federasyon Başkanlığı ve Bilardo İl Temsilciliğinin Profesyonel Bilardo Spor Salonunda yapılan il seçmelerinde dereceye giren sporculara kupaları törenle verildi

  1. ÇORUM BİLARDO’DA
  2. ‘EMRAH TAÇ’ ŞAMPİYON
  3.  

24 Ocak 2022

Türkiye Bilardo Federasyon Başkanlığı ve Bilardo İl Temsilciliğinin 2022 yılı faaliyet programında yer alan ve 17-21 Ocak 2022 tarihinde Profesyonel Bilardo Spor Salonunda yapılan il seçmelerinde dereceye giren sporculara kupaları törenle verildi.

Yapılan İl Birinciliği müsabakalarında 33 sporcu katılırken tüm maçlar dört sporcu kalana kadar grup maçları yapıldı. Emrah Taç birinci olurken ikinci Ali Misket üçüncülüğü Murat Yurt ve Kadir Oktay paylaştı.

Birinci olan Emrah Taç’ın kupası Ulusal hakem Yüksel Tavukcı tarafından, ikinci Ali Misket’in kupası Emrah Taç ve Üçüncü olan Kadir Oktay’ın kupası Emran Taç tarafından kupası verildi.

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından Çorum iline 5 kontenjan verildi, kontenjan sıralaması Emrah Taç, Ali Misket, Kadir Oktay, Murat Yurt, Bülent Kaptan şeklinde oluşmuştur.

Müsabakalarda Ulusal hakemlerden Hayati Çam, Yüksel Tavukcı, İl hakemlerinden Tekin Tıraş, Zafer Şahiner, Mesut Çetinoğlu, Şenol Akar ve Ömer Özçatalbaş hakem olarak görev yapmıştır./BSGMEDYA

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER