• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

KUTLAMA

YAZI ÜRETİM A.Ş.

 

Eğitimde yaşanan sorunlara çözüm bulmak amacıyla CHP Genel Merkezi tarafından 15 Kasım'da Ankara'da bir çalıştay düzenlenecek.

  1.  
  2. CHP'DEN EĞİTİM ÇALIŞTAYI
  3.  

12 Kasım 2021

Eğitimde yaşanan sorunlara çözüm bulmak amacıyla CHP Genel Merkezi tarafından 15 Kasım'da Ankara'da bir çalıştay düzenlenecek.

Çalıştay öncesi tüm illerde eğitimin sorunları belirlenerek dosya oluşturulacak.

Bu çerçevede CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, eğitimin paydaşları ile bir istişare toplantısı düzenleyecek.

Toplantı 13 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 14.00’de parti binasında yapılacak.

Toplantıya CHP ilçe başkanları, eğitim sorumluları, sendika yöneticileri, okul müdürleri ve emekli öğretmenler katılacak.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, eğitim sendikalarını ziyaret ederek hem toplantıya davet etti, hem de yapılacak çalıştaya iletilmek üzere sendika yöneticilerinin görüş, öneri ve taleplerini aldı.

Sendika temsilcileri ile pandemi sürecinde yaşanılan sorunlar, işyeri sorunları, ders saatleri, personel yetersizliği, okullardaki derslik ve hijyen sorunları gibi birçok konuda karşılıklı sohbet edilerek çözüm önerileri tartışıldı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, İl Başkan Yardımcısı Duran Arslan, Merkez İlçe Sekreteri Kemal Kılıç ve beraberindeki yöneticiler bu çerçevede; Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Ali Ekber Beyaz, Eğitim-İş Çorum Şube Başkanı Selim Bozkurt, Eğitim Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Tekin Çınar ve Türk Eğitim-Sen Çorum Şube Başkanı Selim Aydın’ı sendika binalarında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

15 Kasım’da Ankara’da yapılacak çalıştay öncesi 13 Kasım Cumartesi günü parti binasında yapılacak toplantının ardından eğitimin sorunları dosya haline getirilerek, İl Başkanı Mehmet Tahtasız tarafından Genel Merkez’e sunulacak.

Çalıştayda ise “eğitimde fırsat eşitliği”, “mesleki eğitimin iyileştirilmesi”, “öğretmenlerin mesleki gelişimi” gibi konuların yanı sıra eğitimin ve eğitimcilerin sorunları ele alınacak./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP