• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

SER-KA ORGANİZASYON

ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Erzen, ilimizde bir basın müzesi kurulması talebinde bulundu

 1.  
 2. ÇORUM'DA BİR 'BASIN
 3. MÜZESİ' KURULMALI
 4.  

 

3 Kasım 2021

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından düzenlenen programa katılan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Erzen, ilimizde bir basın müzesi kurulması talebinde bulundu.

Adaletle ve fedakarca çalışmayı taahhüt eden Belediye Başkanı Aşgın’a teşekkür ederek, devlet-millet hizmetlerinin bıçak sırtı hizmetler olduğunu da hatırlatan Şevket Erzen, şehirde başta mağdur olanlar olup olmadığını ortaya çıkarmak için de Başkan Aşgın’a görev düştüğünü dile getirdi.

 

 1.  
 2.  
 3. ‘MUSTAFA YOLYAPAR’IN İSMİ
 4. BİR PARKTA YAŞATILACAK’
 5.  

Gazeteciler Cemiyeti olarak Çorum’da bir Basın Müzesi kurulması yönünde talepleri olduğunu söyleyen Erzen ayrıca 12 Ekim 2014 tarihinde 48 yaşında kaybettiğimiz ÇORUM HABER Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Yolyapar’ın adının bir caddeye verilmesi talebinde de bulundu.

 

 1.  
 2. AŞGIN 'BASIN MÜZESİ'
 3. FİKRİNİ OLUMLU BULDU
 4.  

Başkan Aşgın, sokak ve cadde isim değişikliğinin birçok sorunu beraberinde getirdiğini belirterek Mustafa Yolyapar’ın ismini bir parka verebileceklerini ayrıca Basın Müzesi fikrini de olumlu bulduğunu kaydetti. Alınan bilgiye göre Basın Müzesi için düşünülen yerin ise Velipaşa Hanı içinde kurulacak Şehir Müzesi’nin bir bölümü olduğu öğrenildi. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın