• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

KAMPANYA DESTEK ÇAĞRISI

BİR KİTAP

SER-KA ORGANİZASYON

Çorum Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü personeli Muammer Aksoy ve İl Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Recep Yazar emekli oldu

  1.  
  2. ÇORUM VALİLİĞİ’NDEN
  3. EMEKLİ OLANLARA
  4. 'VEDA YEMEĞİ'
  5.  

17 Ekim 2021

15 Eylül 2021 tarihi itibariyle Çorum Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğü personeli Muammer Aksoy ve İl Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Recep Yazar'ın emekli olması nedeniyle Havuzbaşı Cafe Restaurant'ta veda yemeği düzenlendi.

Geçtiğimiz Cuma akşamı düzenlenen veda yemeğine çok sayıda Valilik personeli katıldı.

 

 

(MUAMMER AKSOY / ÇETİN ÇALIK)

Veda yemeğinin ardından Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğü'nde uzun yıllar çalışan Recep Yazar’ın hatıra plaketini Valilik Hukuk İşleri Şube Müdürü Ramazan Yalçın tarafından hediyesi ise Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğünden 2017 yılında 37 yıl çalışmanın ardından emekli olan İl Yazı İşleri Müdürlüğü şefi Osman Günay tarafından takdim edildi. 

Osman Günay tarafından yaptığı konuşmada koltukların gelip geçici olduğu kalıcı olan doğru işlerin ve iyiliğin olduğu vurgulandı.

Valilik İdare ve Denetim Müdürlüğünde 37 yıllık çalışmanın ardından emekli olan Muammer Aksoy’un hatıra plaketini İdare ve Denetim Müdürü Çetin Çalık tarafından hediyesi ise Valilik İl Yazı İşleri Müdürlüğünde Şef olarak görev yapmakta iken 2001 yılında emekli olan Halil Ağın tarafından takdim edildi. 

Halil Ağın konuşmasında birlik beraberliğin önemine dikkat çekerken birlik beraber olunduğunda kimsenin bizleri bölemeyeceğini söyleyerek emekli olan arkadaşlarımıza emeklilik hayatlarında sağlık mutluluklar dileyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra emekli olan Recep Yazar ve Muammer Aksoy tebrikleri kabul ettikten sonra veda programı sona erdi. /BSGMEDYA 

 

(MUAMMER AKSOY / HALİL AĞIN)

 

 

(RECEP YAZAR / OSMAN GÜNAY)

 

(RECEP YAZAR /RAMAZAN YALÇIN)
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER