• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

KAMPANYA DESTEK ÇAĞRISI

BİR KİTAP

SER-KA ORGANİZASYON

ÇORUM HABER eski Genel Yayın Yönetmeni merhum gazeteci Mustafa Yolyapar, vefatının 7. yıldönümünde kabri başındaki törenle hasret ve rahmetle anıldı.


  1. MERHUM GAZETECİ
  2. MUSTAFA YOLYAPAR ANILDI
  3.  


12 Ekim 2021
ÇORUM HABER eski Genel Yayın Yönetmeni, eski CHP Gençlik Kolları Başkanı, eski CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi merhum gazeteci Mustafa Yolyapar, vefatının 7. yıldönümünde kabri başındaki törenle hasret ve rahmetle anıldı.


Çorum Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Mehmet Yolyapar'ın kardeşi olan Mustafa Yolyapar, 12 Ekim 2014 tarihinde 48 yaşında hayata veda etmişti.

Mustafa Yolyapar için Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen anmaya Mustafa Yolyapar’ın ailesi, Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Bülent Özkaleli, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Gazeteciler Cemiyeti Kurucular Kurulu Üyesi ve BSGMEDYA Genel Yayın Yönetmeni Nihat Karalar, CHP Eski İl Başkan Yardımcısı Kenan Özcan, Oğuzlar eski Belediye Başkanı Orhan Ateş, Av. Tugay Afat ve Av. Altuğ Afat, ÇORUM HABER çalışanları, sevenleri, basın mensupları ile arkadaşları katıldı.


Törende konuşan Karakeçili Camii emekli İmam Hatibi ÇORUM HABER yazarı Fikrettin Çıplak ölülerin iyilik ve güzellikle anılması gerektiğini dile getirerek anmayanın anılmayacağını, unutanın unutulacağını, bu nedenle insanların hayırla anılmasının sevap olduğunu vurguladı.

 

 

Mustafa Yolyapar’ın büyük bir özveri ile mesleğini yerine getiren ve gençlere gazetecilik açısından örnek olmuş başarılı bir basın mensubu olduğunu vurgulayan Mehmet Yolyapar da “Kardeşim kişiliğiyle de meslekte derin izler bırakmıştır. Allah hepimize vefatından sonra böyle güzel şekilde anılmayı nasip etsin. Mustafa gerçekten dürüst, namuslu, temiz ve insansever bir gazeteciydi. Çok erken yaşta kaybettik. Onun acısını halen yaşamaktayız. Allah rahmetini esirgemesin. Işıklar içinde yatsın” dedi.


Mehmet Yolyapar katılımcılara teşekkür ederken, Fikrettin Çıplak ve Zafer Çarşısı imam hatibi Hasan Şener’in Kur’an-ı Kerim okuması ve dua etmesi ile devam eden törende Mustafa Yolyapar’ın kabrine ailesi, meslektaşları ve sevenlerince karanfil bırakıldı./BSGMEDYA

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER