• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA VİDEO

KUTLAMA

YAZI ÜRETİM A.Ş.

 

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak açılışı yapılan Çoruminia vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

  1.  
  2. ÇORUMİNİA’YA YOĞUN İLGİ
  3.  

  1.  
  2. VATANDAŞLARDAN
  3. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR
  4.  
  5.  

2 Eylül 2021

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak açılışı yapılan Çoruminia vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Çorum’un sahip olduğu, tarihi ve kültürel değerleri bir arada tanıtmak amacıyla yapılan, geçtiğimiz günlerde de açılışı gerçekleştirilen Çoruminia, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın seçim taahhütleri arasında yer alıyordu. 7’den 70’e her kesime hitap eden Çoruminia, vatandaşların beğenisini topluyor.  Çoruminia’yı ziyarete gelen vatandaşlar beğenilerini dile getiriyor.

 Ziyarete gelen vatandaşlar ‘’ Bu yapılan çalışma, Çorum’un tarihini ve çocuklarımıza geçmişi hatırlatmak için güzel ve anlamlı olmuş. Çocuklarımız için de ayrıca güzel olmuş. Belediyemizin çalışmalarını takdir ediyorum. Belediyemizin yapmış olduğu bu çalışma her detayı ile çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

“Çoruminia’da gezerken tarihimi hatırladım ve annemi de getirmek istedim” diyen Osman Kara ‘’ Çorum’daki önemli yapıları göremeyenler için önemli ve güzel çalışma olmuş. Herkes Boğazkale’ye, Alacahöyük’e gidemez, o yüzden tüm eserlerin burada sergilenmesi güzel olmuş. Annemin de görmesini, tarihi yeniden yaşaması için bu güzel yere getirdim. Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ‘’ diye konuştu.

Çoruminia gezisinde vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi./BSGMEDYA

 

 

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
BİR KİTAP