• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

CHP Çorum İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları yöneticileri, ADD Şubesi'ne kutlama ziyaretinde bulundu

 

  1. ‘ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCENİN
  2. HER ZAMAN YANINDAYIZ’
  3.  

6 Nisan 2021

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen 14. Olağan Kongrede yeniden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çorum Şube Başkanlığı’na seçilen Uğur Demirer ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Aydın, ADD Şubesi’ni ziyaret ederek, yeniden seçilen başkan Uğur Demirer ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundular.

CHP İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri Gülsemin Türkoğlu, Seval Yürekli, Hülya Özdemir, Ergül Hanım, Asuman Şen, ve Havanur Demirtaş’ın da eşlik ettiği ziyarette CHP İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu ve İlk Genel Başkanları Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin genç nesillere aktarılması konusunda önemli bir görevi üstlenen Atatürkçü Düşünce Derneği’nin her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

Ziyarette ADD Şube yöneticileri Didem Tokgöz Semiz, Ahmet Ceyhan ve ADD üst kurul delegesi Aslan Kaya da hazır bulundu.

Şube Başkanı Demirer de CHP Heyeti’ne ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
'DOLU DOLU 2 YIL'