• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, “Kim siyaseti, kim sporu, kim sosyal belediyeciliği heder etmekte?” diye sordu

  1.  
  2. 'BELEDİYE, YAPTIĞI
  3. HATALARI RAKİPLERİNE
  4. YÜKLEMESİN!'

 

 

5 Nisan 2021

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, “Kim siyaseti, kim sporu, kim sosyal belediyeciliği heder etmekte?” diye sordu.

Çorum Belediyesi Basın Birimi tarafından yapılan kendisine yönelik eleştirilere cevap veren Özsaçmacı, belediyenin yaptığı hataları rakiplerine yüklemeye çalıştığını söyledi.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamada şunları dile getirdi:

“Geçtiğimiz günlerde spor ile alakalı verilen destek ve verilmeyenle ilgili teşekkür açıklaması yapmış olmamdan kaynaklanan, Çorum Belediyesi Basın Birimi’nden şahsımı eleştiren bir basın açıklaması duyuruldu. Öncelikle şahsım siyasal alanda siyasi muarızlarımla karşılıklı fikir beyan etme tercihinde olmam hasebi ile mevcutta böyle bir seviyede muadilim olmaması aslında zor bir durum.

Kurumsal bir yapı olduğunu sandığımız Çorum Belediyesine çeşitli dönemlerde teşekkürlerimi bildiren açıklamalarda yapmış olmama rağmen, şehrimizin bir başka belediyesi olan Sungurlu’ya teşekkür etmem nasıl olurda sporun siyasetle ilişkilenmesi sonucu çıkarılır anlamakta güçlük çekmekteyim. Mal bulmuş mağribi gibi yapılan açıklama konusunda cevabı nereye vermemiz gerektiği konusunda aydınlatıcı bir açıklama yaparsanız sevinirim. Yoksa basın birimi diye imzalanan açıklamada bu birim bir kişi midir?

Birkaç kişi midir?

Nasıl bir mukabele ile hitap edeceğim. Bu şekilde ise nesne olarak konumlandırıp cevabımı da nesneye vermek durumunda kalacağım. Yani tamamıyla dış dünyanın bir parçası ve bilincin karşısında duran öznenin ve kişilerin dışında kalan günümüz tabiri ile sanal bir yapıya cevap vermek durumundayım. İlginç ki bu sanal bildiri kendini bir parti ve il başkanı ile konumlandırıp taraf olduğunu beyan dahi etmekte. Hal böyle olunca kim siyaseti, kim sporu, kim sosyal belediyeciliği deforme etmekte görülmekte.

Sanal heyecanınız, taraf olma fanatikliğinizle birleşmiş olmalı ki hezeyanlar içindesiniz. Bahse konu kulübün başkanının açıklamasını dahi dikkate almadığınızdan hatalarınızı kendinizce rakiplerinize yükleyemezsiniz.” /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
'DOLU DOLU 2 YIL'