• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen 14.Olağan Kongrede yeniden ADD Çorum Şube Başkanlığı’na seçilen Uğur Demirer ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

  1.  
  2. ‘BU SÜREÇTE ATATÜRKÇÜLER
  3. GÜÇ BİRLİĞİ İÇİNDE OLMALI’
  4.  


2 Nisan 2021

Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirilen 14.Olağan Kongrede yeniden Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Çorum Şube Başkanlığı’na seçilen Uğur Demirer ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP İl ve Merkez İlçe Örgütü ile İl Genel Meclisi Üyeleri de ADD Şubesi’ne bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimizi, Cumhuriyetimizin Kurucusu ve İlk Genel Başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin her zaman kendilerine yol gösterdiğini belirterek, Atatürkçü Düşünce Derneğinin de bu süreçte önemli görevler üstlendiğini söyledi.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve İl- Merkez İlçe Yöneticileri ile birlikte Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şubesi'ni ziyaret ederek, geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongrede yeniden Şube Başkanlığına seçilen Uğur Demirer ve yönetimini kutladı.

Şube Başkanı Demirer ve yöneticiler ile bir süre sohbet eden Tahtasız, Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kurumsal kimliğini önemsediklerini belirtirken, bugüne kadar olduğu gibi her zaman ADD’nin yanında olacaklarını ifade etti.

Şube Başkanı Demirer ise Atatürkçü Düşünce Derneği olarak; Atatürk ilke ve devrimlerinin yaşatılması ve geliştirilmesi için toplumun tüm katmanları ile diyalog içerisinde olduklarını, bu noktada CHP ile diyalog içerisinde olmayı da çok önemsediklerini dile getirdi.

Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiğini, Atatürkçülere de büyük görevler düştüğünü belirten Demirer, CHP Heyeti’nin ziyaretini de bu vesileyle çok anlamlı bulduklarını ifade etti.

 

Ziyarette; CHP İl Başkan Yardımcıları Duran Arslan, Burhan Erdem, Kenan Sır, Osman Soylu, İl Disiplin Kurulu Üyesi Kamil Deveci, ve Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Cafer Aşkın, İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal ile ADD Genel Merkez Üst Kurul Delegesi Aslan Kaya, ADD Şube Yöneticileri Ahmet Ceyhan, Güngör Atak ve Denetleme Kurulu Üyesi H.İbrahim Kaçay da bulundu.

 

  1. CHP İL GENEL MECLİS
  2. ÜYELERİ DE KUTLADI
  3.  

CHP İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek ile İl Genel Meclisi Üyeleri Suat Atalay, Sadettin Akgül, Engin Demir ve Özcan Çetin, ADD Şubesi’ni ziyaret ederek, yeniden seçilen başkan Uğur Demirer ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundular.

İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Yıldız Bek; Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu ve İlk Genel Başkanları Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin genç nesillere aktarılması konusunda önemli bir görevi üstlenen Atatürkçü Düşünce Derneği’nin her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

 

Öte yandan CHP Oğuzlar önceki dönem Belediye Başkanı Orhan Ateş ile önceki dönem CHP yöneticilerinden Kenan Özcan ve Ali Rıza Aydoğdu da ADD Şubesi’ni ziyaret ederek, Başkan Uğur Demirer’e hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Şube Başkanı Uğur Demirer de tüm ziyareticilere ayrı ayrı teşekkür etti. /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
'DOLU DOLU 2 YIL'