• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Çorum Merkez'de son bir hafta içerisinde 14 yaşlarında iki kız çocuğu daha ortadan kayboldu

 1.  
 2. ALEYNA BULUNDU..
 3. TOPRAK İLE TUĞBA
 4. İSE HÂLÂ KAYIP !
 5.  

19 Mart 2021

Çorum’da son günlerde neler oluyor..

Son 9 gün içerisinde bir 18, ikisi de 14 yaşlarında 3 genç kız kayboldu.

Son bir yıldır dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçirdiğimiz süreçte peş peşe gelen kayıp haberleri; 'neler oluyor?' diye hepimizi kaygılandırıyor. 

 

 

İlk kayıp haberi, 10 Mart'ta gelmişti.

18 yaşındaki Aleyna Aykaç, 2 gün sonra bulunmasının ardından bir hafta aralıkla iki ayrı mahallede 14 yaşlarında 2 kız daha kayboldu.

 

18 yaşındaki Aleyna Aykaç’ın kaybolmasının ardından 12 Mart 2021 Cuma günü öğle saatlerinde Aşıklar Tepesi yakınlarındaki evinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen 14 yaşındaki Toprak Yasakcı, 18 Mart’ta da Bahçelievler Mahallesi’nde 14 yaşındaki Tuğba Nur Özen’in kayıp olduğu ortaya çıktı.

 

 1.  
 2. TOPRAK, BİR HAFTADIR KAYIP..
 3.  

Kızlarının bulunması için polise kayıp başvurusunda bulunan Yasakçı Ailesi,   kızları Toprak Yasakcı’yı gören yada yerini bilenlerin 112 acil çağrı merkezi ile 0 541 833 17 06 numaralı telefona bilgi verilmesi için vatandaşlardan yardım çağrısında bulunmuştu.

Geçen Cuma gününden beri kayıp olan 14 yaşındaki Toprak Yasakcı’dan haber alınamazken, 18 Mart Perşembe günü ise bir kayıp haberi de Bahçelievler Mahallesi’nden geldi.

 

 1.  
 2.  
 3. TUĞBA İSE 2 GÜNDÜR ORTADA YOK
 4.  

Özen Ailesi,  14 yaşındaki kızları Tuğba Nur Özen’in evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmemesi üzerine polise kayıp ihbarında bulundu.

Özen Ailesi de sosyalmedya aracılığıyla bir açıklama yaparak; ‘Küçük Tuğba'yı gören ya da yerini bilenlerin 155'i arayarak bilgi vermesi önemle rica olunur.’  çağrısında bulundu.

14 yaşlarında iki genç kızın birer hafta aralıklarla kaybolması, akıllara ‘Çorum’da neler oluyor?’ sorusunu getirirken, ailelerin endişeli bekleyişi de sürüyor.

Öte yandan polis, kayıp kızlarının bulunması için çalışmalarını aralıksız sürdürürken, Yasakcı ve Özen Aileleri de sosyalmedya ağları aracılığıyla vatandaşlardan yardım taleplerini sürdürüyor.

 

 1. YEREL BASIN DA
 2. ADETA GENÇ
 3. KIZLAR İÇİN
 4. SEFERBER OLDU
 5.  

Kayıp kızlarının bulunması için kentimizde yayın yapan gazete ve internet haber siteleri de; genç kızların kayıp haberlerine geniş yer verirken, sosyalmedya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla kamuoyunu bilgilendirme görevini sürdürüyor.

Temennimiz; bir haftadır haber alınamayan Toprak Yasakcı ve dün kaybolan Tuğba Nur Özen’in bir an önce sağ salim bulunmasıdır. 

Lütfen sosyalmedya hesaplarınızda paylaşarak, acılı ailelere yardımcı olalım.. /BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
'DOLU DOLU 2 YIL'