• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

> Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası ‘www.bsgmedya.com’ yayına başladığı 6 Kasım 2015 tarihinden bu yana özgürce yayınını sürdürmektedir. #Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz..  # bsgmedya haber sondakika #turkiye #medya #bağımsız #gündem #sorumlu #özgür #özgürdüşünceplatformu #çorumbsgmedya

Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Lideri Büşra Diç, dünya evine girdi

  1.  
  2. AHMET TEMELCİ VE
  3. BÜŞRA DİÇ DÜNYA EVİNE GİRDİ
  4.  

5 Şubat 2021

Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Lideri Büşra Diç, dünya evine girdi.

Ömer ile Zuhal Temelci’nin oğulları, Leblebi TV Yazı İşleri Müdürü Ahmet Temelci, Fadime Diç ile merhum Cengiz Diç’in kızları, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Lideri Büşra Diç, geçtiğimiz Eylül ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Genç çift, Çorum Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi. Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’ın da katıldığı törene, Temelci ve Diç aileleri ile davetliler katıldı.

Genç çiftin nikahını Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan kıydı. Ahmet Temelci’nin nikah şahidi Bahçeşehir Koleji Lise Müdürü Hasan Hüseyin Hastaoğlu, Büşra Diç’in şahidi ise Hacer Özen oldu.

Genç çifte bir ömür boyu mutluluk dileyen Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın hediyesini takdim etti.

Tören, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

BSGMEDYA, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diler.

 

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

BSGMEDYA VİDEO

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER
'DOLU DOLU 2 YIL'