• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

BSGMEDYA VİDEO

EĞİTİM İŞ

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

BİR KİTAP

Eski Devlet Hastanesi'nin açılması için başlatılan eyleme destek olmak amacı ile Çorum'a gelen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, mesajını verdi

 1.  
 2. 'HASTANENİN TADİLATINI
 3. GEREKİRSE, BİZ ÜSTLENİRİZ'
 4.  

 

28 Kasım 2020

Eski Çorum Devlet Hastanesi'nin açılması hususunda partisinin başlattığı eyleme destek olmak amacı ile Çorum'a gelen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, önemli açıklamalar yaptı.

Şahiner, hastanenin yeniden hizmete açılması için milletvekillerine büyük görev düştüğünü belirterek, “Eğer ki yüzde yirmilik tadilattan çekiniyorlarsa ben Sungurlu Belediyesi olarak o tadilatı yapmaya hazırım, bunu herkes bilsin” dedi.

 

 1.  
 2. ‘BİZLER BU KIVILCIMI
 3. YAKTIK, ÇORUM HALKI
 4. DA BU ATEŞİ HARLADI’
 5.  

İyi Parti Çorum İl ve Merkez İlçe yönetimi, kapatılan eski devlet hastanesinin yeniden hizmete açılması için başlattığı nöbete bir destek de Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’den geldi.

İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, desteğinden dolayı Başkan Şahiner’e teşekkür ederken, 7 gündür nöbette olduklarını söyledi. Hastanenin açılması talebinin Çorum halkından geldiğini hatırlatan Özsaçmacı, “Devlet hastanemiz yeniden açılsın diyerek haklı bir talebi dile getirmiştik. Çorum halkının tamamı burada duruşa destek vermiştir. Bu sadece Çorum ilimizin değil tüm ilçelerimizi de ilgilendiren bir meseledir. Bizler bu kıvılcımı yaktık, Çorum halkı da bu ateşi harladı” dedi.

 

 1.  
 2. ‘VURDUMDUYMAZLIKLA
 3. BU SÜREÇ ATLATILAMAZ’

Hastane nöbetinde konuşan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bunun Çorum’un meselesi değil, ilin, ilçelerin kentte yaşayan tüm insanların meselesi olduğunu ifade etti.

Hastanenin açılması için geç kalındığını belirten Şahiner, “Bu isteklerimiz şahıs isteği değil, siyasi istek değil. Koronavirüs Çorum’da da hat safhada. Bu rahatsızlığı şahsım olarak ben de geçirdim. Kapıya konacak bir illet değil. Vurdumduymazlıkla bunu atlatacak halimiz yok. Sungurlu gibi bir ilçeden günde 3-4 tane insanımız hayatını kaybediyorsa Çorum’da, diğer ilçelerde, büyükşehirlerde hayatlarını kaybeden insanların da sayısını teker teker hesaplamamız lazım. Bana göre sağlık bakanımız bu konuda sınıfta kalmıştır. Bazı gerçekleri insanlarımızdan saklamakla bunun atlatılamayacağını herkes biliyordu” dedi.

 

 1.  
 2. ‘BİRLİK VE BERABERLİK
 3. İÇERİSİNDE AŞACAĞIZ’

Türkiye’de virüsün az gösterilerek insanların rehavete sevk edildiğini kaydeden Şahiner, “Bugün Çorum ve ilçeleri kırmızı bültende. Bunun genci yaşlısı yok, birlik ve beraberlik içerisinde aşılması gereken bir sonuç” ifadelerini kullandı.

Eski devlet hastanenin açılmasıyla ilgili de önemli açıklamalarda bulunan Şahiner, “Bu işin sorumlusu milletvekilleri. Eğer ki yüzde yirmilik tadilattan çekiniyorlars,a ben Sungurlu Belediyesi olarak o tadilatı yapmaya hazırım, bunu herkes bilsin. Ama verilen sözlerin de yerine gelmesi gerekiyor. Biz de sayın muhtarlarım, siyasi partiler, tüm iş adamları bunlara hep beraber sahip çıkacağız. Hastanemizi tekrar açıp hiç olmazsa korona hastanesi haline getirmemiz gerekiyor ” ifadelerini kullandı.

Başkan Şahiner’in eski devlet hastanesi önündeki basın açıklamasına; İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, parti yönetimi, ilçe başkanları, Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Uğur Demirer, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan Kızıltepe, Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin, Yavruturna Mahallesi Muhtarı Metin Kaşar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar da destek verdi./BSGMEDYA

 

 

www.bsgmedya.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

 
YAZI ÜRETİM A.Ş.
ULUSAL GAZETELER
NÖBETÇİ ECZANELER