• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

>Çorum’da Özgür Düşüncenin Buluşma Noktası www.bsgmedya.com *Siz de gelişmelerden haberdar olmak arayışındaysanız, doğru yerdesiniz *bsgmedya *sondakika *turkiye *bağımsız *sorumlu *özgür *medya *haberleri *bsgmedya.com da takip edebilirsiniz

  1. İnternet
  2. Gazetecileri
  3. Federasyonu
  4.  
SON DAKİKA

ULUSAL GAZETELER
 
 

Dünyada yaşanan Covit-19 salgını nedeniyle yaklaşık 8 aydır kapalı olan Çorum Devlet Tiyatrosu 13-14 Kasım tarihlerinde koronavirüs tedbirleriyle yeniden “perde” diyecek.

  1. ÇORUM DEVLET TİYATROSU
  2. YENİDEN KAPILARINI AÇIYOR
  3.  

5 Kasım 2020

Dünyada yaşanan Covit-19 salgını nedeniyle yaklaşık 8 aydır kapalı olan Çorum Devlet Tiyatrosu 13-14 Kasım tarihlerinde koronavirüs tedbirleriyle yeniden “perde” diyecek.

Bursa Devlet Tiyatrosu’nun, 2 perde ve 1 saat 30 dakikalık büyük oyunu “Yalan Makinası” 13-14 Kasım Cuma-Cumartesi günleri saat 20.00’de Devlet Tiyatro Salonu'nda tiyatro izleyicileriyle buluşacak.

Vassily Sigarev’in yazdığı, Hüseyin Mevsim’in çevirisini yaptığı ve Murat Ozan’ın yöneteceği, Halil Balkanlar, Berrin Kulya Balkanlar ve Diyar Gönülalçak tarafından sahnelenecek oyunun konusu ise şöyle: "Eli maşalı bir kadın olan Nadya, bezgin ve unutkan kocası Boris’in maaşını sakladığı yeri hatırlaması için gazetede gördüğü ilan üzerine eve bir hipnozcu çağırır. Ve ortalık karışır… Muhteşem bir komedi tiyatro severleri bekliyor."

Biletlere gişelerden, "www.devtiyatro.gov.tr" adresinden ve Sanat Cepte mobil uygulamasından ulaşılabilecek olup, Kovit-19 tedbirleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye uygun olarak salonda gereken önlemlerin alındığı da bildirildi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın