• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

ULUSAL GAZETELER
BİR KİTAP
BASINDA 35. YILIMIZ

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, bugünde kentteki esnafları ziyaret etti ve yürüyüşe çıkan vatandaşlarla sohbet yaptı.

 1.  
 2. VATANDAŞLARDAN VE
 3. ESNAFTAN TEDBİRLERE
 4. UYMALARINI İSTEDİ
 5.  

 1. 9 Temmuz 2020
 2. Göreve geldiği günden itibaren sürekli esnaf gezisi yapan ve vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret gösteren AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, bugünde kentteki esnafları ziyaret etti ve yürüyüşe çıkan vatandaşlarla sohbet yaptı.
 3. Her zaman halkın içinde olmayı tercih eden Ahlatcı, esnaf ziyaretlerinde bulunarak, esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerine kulak verdi.
 4.  

 1.  
 2. KUYUMCULAR ARASTASI
 3. VE GAZİ CADDESİNİ GEZDİ
 4. Gazi Caddesi ve Kuyumcular arastası esnafını gezerek esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Ahlatcı, AK Parti olarak esnafın durumunun kendileri için büyük önem taşıdığı söyledi.
 5. Esnaflara hayırlı işler bol kazançlar temennisinde bulunan Ahlatcı, bu zor zamanları da birlikte aşarak, özlenen güzel günlere kavuşulacağını ifade etti.
 6.  
 7.  

 

 1. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahlatcı, Gazi Caddesi’nde sokak müziği yapan Robert Kolejinde okuyan Alper Koç ve arkadaşı Cenk ile birlikte akşam selfisi yaptı.
 2.  
 3. Öğrencilere verilen burslarda çok farklı bir noktaya gelindiğine işaret eden Ahlatcı, lisans öğrencilerine 550 lira, lisans üstü öğrencilere 1100 lira, doktora öğrencilerine ise 1650 lira kredi veya burs imkanı verildiğini söyledi.
 4.  
 5. Esnaf ziyaretleri sırasında Ahlatcı, havanında güneşli olmasıyla yürüyüşe çıkan ve alışveriş yapan vatandaşlara hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti. Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Ahlatcı, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi./BSGMEDYA
 6.  

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın