• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BASINDA 35. YILIMIZ

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER

Çorum'da liselere giriş sınavının ardından haber takibinde olan basın mensuplarına yapılan çirkin saldırıya tepkiler dinmiyor.

 1.  
 2. BASIN MENSUPLARINA
 3. ÇİRKİN SALDIRI..!
 4.  

 1. 20 Haziran 2020
 2. BİR 'EĞİTİMCİ'YE YAKIŞTI MI..!
 3. Çorum'da liselere giriş sınavının ardından haber takibinde olan basın mensuplarına yapılan çirkin saldırıya tepkiler dinmiyor.
 4.  

23 Nisan Ortaokulu Müdürü Cenap Tozlu, sınav çıkışında okul önünde çekim yapan habercilere saldırdı.

Sözde eğitimci olan okul müdürünün yumruklu saldırısına uğrayan basın mensupları neye uğradıklarını şaşırdı. Kameraları yumruklayıp, basın mensuplarını tartaklayan okul müdürü hakkında suç duyurusunda bulunuldu.


 1. TALİHSİZ OLAY;
 2. 23 NİSAN ORTAOKULU'NDA
 3. MEYDANA GELDİ

Öğrencilerin ve velilerin aylardır heyecanla beklediği LGS sınavı için haber yapmak üzere 23 Nisan İlköğretim Okulu'na giden Leblebi TV Muhabiri Gizem Galatalı ve kameraman Murat Bekmezci, okul müdürünün çirkin saldırısına uğradı.
Sınavın çıkış saatinde velilerle birlikte okul önünde bulunan Leblebitv  elemanları çekim yaptığı sırada, büyük bir hışımla okul binasından dışarıya çıkan Cenap Tozlu, hiçbir şey söylemeden Leblebi TV kameramanının hedef aldı.

Saldırı karşında okul önünde bekleyen veliler ve gazeteciler de neye uğradıklarını şaşırdı. "Çekim yapamazsınız" diyerek basın mensuplarını engelleyen ve saldıran Cenap Tozlu'nun öfkeli tavrı, olay yerinde bulunan herkesin tepkisini topladı.


Çevrede çok sayıda polis bulunmasına rağmen, asli görevini bırakıp okul dışındaki gazetecilere saldıran okul müdürünün anlamsız tavırları, tam da sınav çıkışında ortamın gerilmesine neden oldu.

Sınava giren öğrenciler ve veliler, bir yandan sınav stresi yaşarken, bir de okul müdürünün bu anlamsız saldırısı ve ortalığı birbirine katmasından sonra daha çok gerildi.
Okul önünde yaşanan şiddet görüntüleri, diğer gazetecilerin ve emniyet görevlilerin araya girmesi ile sona erdi.

 1. SALDIRGAN
 2. OKUL MÜDÜRÜ
 3. HAKKINDA
 4. SUÇ DUYURUSU..

Olay sonrasında polis merkezine giden Leblebi TV muhabiri Gizem Galatalı ve kameraman Murat Bekmezci, kendilerine yumruklu saldırıda buluna Okul Müdürü Cenap Tozlu hakkında şikayetçi oldu.


23 Nisan Ortaokulu Müdürü Cenap Tozlu'nun bu ilk vukaatı olmadığı,  daha önceden de öğrenci velileri ile kavga ettiği basında gündeme gelmişti.

Leblebi TV’den yapılan açıklamada;  ‘Bir eğitimciye yakışmayan tavırlar sergileyen, konuşmak yerine şiddeti seçen Cenap Tozlu'nun, bir eğitim kurumunda yöneticilik yapıyor olmasını endişe verici buluyoruz.

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu okul müdürünün akıl sağlından şüphe ediyoruz. Çorum Valiliği ve Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü'ne açık çağrıda bulunarak, sözde eğitimci olan Cenap Tozlu hakkında gerekli idari soruşturmanın bir an önce başlatılmasını istiyoruz.


Leblebi TV olarak, kendimize yapılan saldıran ziyade, çocuklarımızın geleceğinden endişe ettiğimiz için, bu olayın takipçisi olacağımızı kamuoyuna duyururuz.’ denildi.

BSGMEDYA olarak, halkın haber alma hakkının objektif olarak kullanabilmeleri için görevlerini ifa ederken, çirkin bir saldırıya maruz kalan genç meslektaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın