• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BASINDA 35. YILIMIZ

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER

Geçtiğimiz Temmuz ayında kapanan Basın İlan Kurumu Çorum Şubesi’nin yeniden açılması gündeme geldi.

  1.  
  2. BASIN İLAN KURUMU,
  3. ÇORUM’A YENİDEN ŞUBE AÇACAK
  4.  

 

18 Haziran 2020

Geçtiğimiz Temmuz ayında kapanan Basın İlan Kurumu Çorum Şubesi’nin yeniden açılması gündeme geldi.

Basın İlan Kurumu bünyesinde, bazı illere şubeler açılmaya başlanması üzerine, Çorum’da BİK Şubesi’nin yeniden açılması için de girişime geçildi.

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve BİK Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Erzen ile Cemiyet Onursal Başkanı Mehmet Yolyapar, dün Vali Mustafa Çiftçi’yi ziyaret ederek, BİK Şubesi için yer temini konusunda yardımını istediler.

Valilik ek binasının 9. katında gerekli yeri sağlayan Vali Çiftçi, BİK Genel Müdürü Rıdvan Duran ile telefon görüşmesi yaparak, şube için desteğini bildirdi.

 

Vali Çiftçi, görüşmeden sonra, Genel Müdür Duran’ın da konuya sıcak baktığını belirterek, ülke genelinde önemli bir yere sahip olan Çorum yerel basınına daha iyi hizmet verilmesini sağlama noktasında ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

 

  1. VALİ ÇİFTÇİ’YE YER
  2. SÖZÜ İÇİN TEŞEKKÜR

Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen ile Onursal Başkan Mehmet Yolyapar, Basın İlan Kurumu Şubesi için yer temin ederek Genel Müdür Rıdvan Duran’a da bu konudaki desteğini bildirerek olumlu karşılık alan Vali Mustafa Çiftçi’ye teşekkür ettiler./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın