• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

CHP Çorum Örgütü’nde 30 Eylül 2019 tarihinde başlayan kongre sürecinde sona yaklaşılırken, Gençlik Kolları’nın olağan kongre süreci de başladı.

 1.  
 2. CHP MERKEZ İLÇE GENÇLİK'TE
 3. BAYRAĞI ‘UĞUR EKE’ OMUZLADI
 4.  

 1. 13 Şubat 2020
 2. CHP Çorum Örgütü’nde 30 Eylül 2019 tarihinde başlayan kongre sürecinde sona yaklaşılırken, Gençlik Kolları’nın olağan kongre süreci de başladı.
 3. CHP Çorum Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Uğur Eke seçildi.
 4.  

 1.  
 2. CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Olağan Kongresi, parti binası Kemal Kılıçdaroğlu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 3. Seçim gündemi ile saat 10.00’da toplanan CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Olağan Kongresi’nde divan kurulunun oluşturulmasının ardından geçilen seçimlerde 11 üyeden oluşan Yönetim Kurulu ile 93 İl Gençlik Kolları Kongresi delegesi de belirlendi.
 4.  

 1.  
 2. Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Bağdat Erzurumlu başkanlığında Hakan Öztürk, Kemal Börekçi ve Murat Ahıskalı’dan oluşan Divan Kurulu denetiminde gerçekleştirilen kongrede; başkanlık için Uğur Eke (Beyaz Liste) ile Kerem Kutay Yıldırım (Yeşil liste) yarıştı.
 3.  
 4. Oy kullanma işleminin saat 12.45’de tamamlanmasının ardından yapılan sayımda; Beyaz listenin adayı Uğur Eke, 83 üyeden 49’unun oyunu alarak başkan seçilirken, Yeşil listenin adayı Kerem Kutay Yıldırım ise 34 oyda kaldı.
 5.  

 1. GENÇLERİ YALNIZ BIRAKMADILAR
 2. Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, Merkez İlçe Sekreteri Kemal Kılıç, Merkez İlçe Yöneticileri Tuncay Polat, Onur Sucu, Yusuf Sapancı ve Seher Bayıral, Oğuzlar Eski Belediye Başkanı Orhan Ateş, Eski Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, Kadın Kolları İl Başkanı Gülhan Eke, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Güneş ve İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Topkül ile bazı eski parti yöneticileri de kongre sürecini takip ederek, gençlerin seçim sevincine ortak oldular.
 3.  

 1.  
 2. Uğur Eke başkanlığındaki CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Asıl üyelikleri şu isimlerden oluştu:
 3. Hüseyin Göktuğ Aylak, Mahmut Ayvaz, Gökhan Dede, Özge Karslı, Murat Özdoğan, Deniz Can Polat, Erdem Sarıtaş, Okan Sevinç, Ebru Taş ve Şirin Yılmaz.
 4.  
 5. Yedek Üyeler: Durmuş Can Tozdemir, Gülbahar Bayar, Ceren Bağcı Akyıldız, Mehmet Can Olukçu, Hamdi Demir, Onur Uçar, Duygu Aydın, Canan Peker, Okan Okyay, Seçkin Sevinçoğlu.
 6.  
 7. CHP Çorum İl Gençlik Kolları Olağan Kongresi'nin ise önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.
 8.  
 9. BSGMEDYA /Nihat KARALAR
 10.  
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın