• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
 • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

CHP Çorum Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen Ulaş Tokgöz ve ekibi, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak göreve başladı

 1.  
 2. 'HAK-HUKUK VE ADALET
 3. MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK'
 4.  

31 Ocak 2020

26 Ocak Pazar günü Devlet Tiyatrosu Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede CHP Çorum Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Ulaş Tokgöz ve ekibi, İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

 

 

CHP Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen Ulaş Tokgöz’ün mazbata töreninde İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe eski Başkanı İsmail Kalender, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek, Eski Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer, yeni ve eski merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

 

 

Mazbatasını aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, parti içi demokrasinin vazgeçilmezi olan seçimlerin büyük bir olgunluk içerisinde yapıldığını belirterek, “Bundan sonra tek bir amacımız var o da CHP’yi yerelde ve genelde iktidar yapmak” dedi. 

  1. HAK-HUKUK VE ADALET
 2. MÜCADELEMİZ
 3. DEVAM EDECEK..

 

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Ulaş Tokgöz, mazbatasını aldıktan sonra parti binası Kemal Kılıçdaroğlu Toplantı Salonu’nda düzenlenen devir-teslim töreniyle birlikte görevine resmen başlamış oldu.

İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Yıldız Bek, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Tuncay Yılmaz ve çok sayıda partilinin hazır bulunduğu törende konuşan Merkez İlçe eski Başkanı İsmail Kalender, CHP’de bir bayrak değişiminin yaşandığını ifade ederek, “Ulaş Tokgöz ve ekibi bu bayrağı daha da ileriye taşıyacaktır. Bugünkü devir-teslim yeni bir başlangıçtır” dedi.

 

 

Tokgöz ise CHP’de sadece isimlerin değiştiğini, davanın ise devam ettiğini kaydederek, “Bu zamana kadar emeği geçen tüm partililerime, İsmail Kalender’e, İl Başkanımıza ve CHP’li yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hak-hukuk ve adalet mücadelemiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ise 13 ilçe kongresinin tamamlandığını söyleyerek, İl Kongresi’nin ise 23 Şubat’ta toplanacağını söyledi. Tüfekçi, Çorum Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Ulaş Tokgöz ve ekibini teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından İsmail Kalender, parti anahtarını ve defterlerini Ulaş Tokgöz’e devretti.   

 1. BSGMEDYA
 2. www.bsgmedya.com
 3.  

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın