• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
YAZI ÜRETİM A.Ş.

CHP Çorum Örgütü’nde kongre süreci, 23 Şubat 2020 Pazar günü yapılacak İl Kongresi ile tamamlanmış olacak

 

  1.  
  2. ÖZEL HABER/Nihat KARALAR
  3.  
  4. 31 Ocak 2020
  5. Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Örgütü’nde kongre süreci, 23 Şubat 2020 Pazar günü yapılacak İl Kongresi ile noktalanacak.
  6.  
  7. CHP’de yaklaşık 3 aydır yoğun tempoda süren kongre sürecinde 26 Ocak’ta gerçekleştirilen Merkez İlçe Kongresi’nin ardından gözler, İl Kongresi’ne çevrildi.
  8.  

  1.  
  2. TÜFEKÇİ, YENİDEN 'VARIM' DİYECEK..
  3.  
  4. 23 Şubat 2020 Pazar günü Devlet Tiyatro Salonu’nda toplanacak olan Olağan İl Kongresi'nde Başkanlığı için Mevcut Başkan Hasan Eray Tüfekçi ile Mehmet Tahtasız’ın adaylığına kesin gözüyle bakılırken, başka bir adayın çıkıp çıkmayacağı da merak konusu.
  5.  
  6.  

  1.  
  2. MAVİ LİSTE, TAHTASIZ
  3. İLE 'DEVAM' DİYECEK..
  4.  
  5. Edinilen bilgilere göre; İl Kongresi; Merkez İlçe Kongresi’nde seçilen il delegeleri, ilçelerde seçilen il delegeleri ve doğal delegelerin katılımıyla toplanacak.
  6. 9 İl Disiplin Kurulu Üyesi ile İl Milletvekili Tufan Köse'nin, tüzük gereği İl Kongresi'nin doğal delegesi olduğu öğrenildi.

 

  1.  
  2. KONGRELERDE 5
  3. BAŞKAN SEÇİLEMEDİ..
  4. 9 İLÇE BAŞKANI DA
  5. GÜVEN TAZELEDİ..
  6.  

  7. CHP’de 30 Eylül 2019 tarihinde başlayan kongre sürecinde gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde 14 ilçenin beşinde başkan değişirken, 9 ilçe başkanı ise güven tazeleyerek yeniden seçildi.
  8.  
  9. Gerçekleştirilen kongrelerde Boğazkale, Oğuzlar, İskilip, Ortaköy ve Çorum Merkez İlçe Başkanlığı koltuğuna yeni isimler otururken, diğer ilçelerde ise eski başkanlar yerlerini korudu.
  10.  
  11. Buna göre; 19 Aralık 2019 tarihi ile 26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen ilçe kongrelerinde başkanlık koltuğuna şu isimler oturdu:
  12.  
  13. Sungurlu:ALİ ERAYHAN
  14. Boğazkale:MEHMET KURTÇU
  15. Mecitözü:AHMET BİLGİN
  16. Osmancık:SADIK EKER
  17. Oğuzlar:SÜLEYMAN ŞENOL
  18. İskilip:YUSUF VAR
  19. Alaca:İSMAİL ÇİMEN
  20. Kargı:HAKAN ÇELİK
  21. Uğurludağ:HÜNKAR AKBURU
  22. Bayat:METİN HIDIR
  23. Dodurga:MUSTAFA BİÇER
  24. Ortaköy:RIFAT UZUNCA
  25. Laçin: UĞUR TÜRKMEN
  1.  MERKEZ İLÇE'DE BAYRAĞI 
  2. 'ULAŞ TOKGÖZ' OMUZLADI
  3.  

 

  1. İLÇELER, İL KONGRESİ'NDE KAÇ
  2. DELEGE İLE TEMSİL EDİLECEK?
  3.  

  1.  
  2. Buna göre; ilçelerin başkan ve delege isimleri ise şöyle:
  3.  
  4. SUNGURLU :(17) 
  5. Ali Erayhan, Ali Beggi, , Ali Erdoğan, Canan Sabancılar, Cuma Delibaş, Ergülü Azlak, 
  6. Hicabi Altuntaş, İbrahim Erayhan,  İsmet Özkanat, Muhittin Aygar, Musa Esen, Rıza Kocamanoğlu, Salim Tunçkılıç,  Satılmış Zobu, Şakir Uyanıker, Şirvan Erdoğan,Yılmaz Sülünoğlu.
  7.  

  1.  
  2. BOĞAZKALE: (5) 
  3. Mehmet Kurtcu, Fevzi Helik, Ramis Angıt, Şenol Sarıtaş, Hamza Yatarkalkmaz.
  4.  

  1.  
  2. MECİTÖZÜ: (14) 
  3. Ahmet Bilgin, Ali Erkul, Selahattin Atak, İlhan Topçu, Arslan Kara, Atiye Yaşar, Yaşar Sönmez, Sami Aylar, Haydar Taş, Dursun Sakat, Haydar Erdem, Levent Özdemir, Hasbi Bilgin, Hüseyin Erçetin.
  4.  
  5.  

  1.  
  2.  
  3. OSMANCIK:(17) 
  4. Sadık Eker, Ömer Acar, Funda Akkuş, Mahmet Özhan Arslan, Özgür Doğan, Yılmaz Doğan,
  5.  Selim Karahan, Hüseyin Kesenek, Servet Köroğlu, Selami Namalır, Zeki Odabaşı, Mehmet Sağan, Veysel Sal, Kazım Sekili, Vahdet Uslu, Ertan Yaşar, Hüseyin Yıldırım.
  6.  

  1.  
  2. OĞUZLAR: (5) SÜLEYMAN ŞENOL
  3. Orhan Ateş, Osman Güllü, Talip Karadeniz, Hamide Semerci, Büşra Karanfil.
  4.  

  1.  
  2. İSKİLİP: (6)
  3. Yusuf Var, Rasim Demir, Mustafa Gökcan, Hidayet Doğan, Hamdi Özer, Yüksel Sağlam.

 

  1.  
  2. ALACA:(14) 
  3. İsmail Çimen, Sami Koçak, Cemil Çetin, Celal Kocakan, Bahtiyar Bek, Arap Hüseyin Kılıç, Halil Çelik, Uğur Güler, Mustafa Yener, Nevzat Bolat, Hüseyin Şimşek,  Nesimi Demirer, İlyas Ölmez, Kenan Mazıbaşı.
  4.  

  1.  
  2. KARGI: (7) 
  3. Hakan Çelik, Faysal Ortayazıcı, Seval Demir, Şevki Pelteci, Zafer Akyıldız, Kubilay Dereli, Ziya Ataç.
  4.  

  1.  
  2.  
  3. UĞURLUDAĞ:(5) 
  4. Hünkar Akburu, Ali Soyarslan, İsmail Sarı, Abdullah Soyarslan, Galip Akşit.
  5.  

  1.  
  2. BAYAT: (5) 
  3. Metin Hıdır, Ali Ünlü, Bekir Cesur, Veli Üşgüş, Halis Karataş.
  4.  

  1.  
  2. DODURGA:(5) 
  3. Mustafa Biçer, Sadettin Akgül, Yaşar Doğan, Feridun Parlar, Yüksel Arslan.

 

  1.  
  2. ORTAKÖY: (5) 
  3. Rıfat Uzunca, Dursun Uzunca, Engin Demir, Yılmaz Uysal, Mustafa Şahin, 

 

  1.  
  2. LAÇİN: (5) 
  3. Uğur Türkmen, Muammer Gökgöz, Ünal Gökgöz, Eşref Sözer, Ali Türkmen.

 

  1. Not:Çorum Merkez İlçe İl Kongre Delege Listesinin önümüzdeki günlerde netleşeceği öğrenildi.
  2.  

  1.  



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN

BİR KİTAP