• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
TANITIM

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER
BASINDA 35. YILIMIZ

Çorum’da çekilen “Çam Yarması – 2 Bitik Kardeşler” adlı komedi türü sinema filmi, Hitit Kaymak Cafe ve Restaurant’ta tanıtıldı

  1. 'Çam Yarması – 2 Bitik Kardeşler'
  2. MART AYINDA VİZYONDA

 

28 Ocak 2020

Çorum’da çekilen “Çam Yarması – 2 Bitik Kardeşler” adlı komedi türü sinema filmi, Mart ayının sonlarında vizyona girecek.

Filmin basın lansmanı, geçtiğimiz Cumartesi akşamı Hitit Kaymak Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Tüm Çorumluların merakla beklediği filmin lansmanına; filmin yapımcısı Murat Kuşçu, oyuncu Mülayim Çimen ve bazı oyuncular ile basın mensupları katıldı.

 

Filmin başlangıcında Çorum’un tarihi, turistik ve doğal güzelliklerine yer verildiğini belirten Murat Kuşçu, filmin Mart ayının sonunda vizyona gireceğini, milyonlarca kişinin izlemesini bekledikleri filmin ses getireceğine inandığını vurguladı.

Komedi filminde küfürden uzak durduklarını, 7’den 77’ye herkesin ailesiyle birlikte izleyebileceği özellikle bir film çektiklerini bildiren Kuşçu, Çorum’un tanıtımını önemli derecede yapacak film için tüm Çorumlulardan ve sinemaseverlerden destek beklediklerini açıkladı.

Kuşçu, toplantı sırasında filmin afişi, oyuncu kadrosu ve diğer özellikleri hakkında da bilgiler verdi. www.bsgmedya.com
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın