• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
KUTLAMA

Çorum’un önde gelen firmaları bir araya gelerek ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı

  1.  
  2. ÇORUM ATLI SPOR KULÜBÜ
  3. DERNEĞİ’NDEN ÖRNEK PROJE

 

22 Ekim 2019

Çorum Atlı Spor Kulübü öncülüğünde başlatılan sosyal sorumluk projesi,Cumhuriyet etkinlikleri kapsamında, “Müesseseler arası 1. Cumhuriyet Futbol Turnuvası”nda, köy okullarına malzeme ve kıyafet desteği verilecek. Proje ile Çorum’un önde gelen firmaları bir araya gelerek ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Çorum Atlı Spor Kulübü Derneği Başkanı Burkan Kaya yaptığı açıklamada; “Bir spor derneği olarak, ‘Harekete Geç’ sloganıyla kısmi spor dallarına destek vermek için Çorum’un önde gelen firmaları ile bir gönüllülük hareketi başlattık. Amacımız çalışanlarımızı bir spor faaliyetinde buluşturmak ve spor yapma imkânı olmayan köy okullarında ki kardeşlerimize de elimizden geldiğince spor yapabilecek imkânı sağlamak. Gönüllük hareketi olarak başlattığımız bu sosyal sorumluluk projesinde eğitim gören öğrenci kardeşlerimizin mutluluğuna ortak olacağız. Bu projeyi yaparken, köy okulunda okuyan kardeşlerimize destek olmak, eksiklerini gidermek için projede yer alan firmalarımızla ortak bir havuz oluşturduk, buradan öğrenci kardeşlerimize turnuva sonunda katkı sağlarken, bu tarz sosyal sorumluk projelerinin her zaman öncüsü ve destekçisi olacağız” dedi.

Ayrıca Kaya, “Projemizde desteklerini esirgemeyen başta Çorum Valiliği ve İl Spor Müdürlüğüne, projemize katılmayı düşünmeden kabul eden firmalardan; Yağmaksan (Serdar Selim ve Fatih Yağlı), Efe Otomotiv (Fahri Yandık), BKM Tekstil (Ercan Okutucu), Kahveland (Ömer Balaban), Doğu Mobilya (Alper, Burak ve Nihat Tığlı), Altınkaya ve Kahve Orman (Hasan Kaya), Dalgıçlar (Güvenç Direnç Dalgıç), Av. Kasım Aksoy, İstanbulluoğlu (Abdurrahman İstanbulluoğlu) ve Ekmekçioğlu Arçelik (Mustafa Ekmekçi) firmalarına ve firma sahiplerine teşekkür ediyorum” dedi./BSGMEDYA

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın