• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

CHP Çorum İl Örgütü’nün 31 Ağustos’ta Merkez İlçe ile başlayan İlçe danışma toplantıları Oğuzlar İlçesi ile tamamlandı

 

  1. CHP ÖRGÜTÜ, İLÇE DANIŞMA
  2. TOPLANTILARINI TAMAMLADI
  3.  

6 Ekim 2019

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Örgütü’nün 31 Ağustos’ta Merkez İlçe ile başlayan İlçe danışma toplantıları, Oğuzlar İlçesi ile tamamlandı.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi ve beraberindekiler, Oğuzlar İlçesinde yaşanan sorunları yerinde tespit ederek, yapılan çalışmaları değerlendirdi.

 

 

Toplantıya; İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, İl Başkan Yardımcıları Güngör Atak, Sadık Eral, Aslan Kaya, Gülsemin Türkoğlu, Bağdat Erzurumlu, Sefa Batak, eski Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, eski İl Başkanı Gazi Özkubat, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Çakar, Çorum Belediye Meclisi Üyesi Nazik Bulut, Oğuzlar İlçe Başkanı Osman Güllü ve ilçe yöneticileri, İlçe Belediye Başkan Adayı Orhan Ateş, Oğuzlar Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Sorgun, Büşra Karanfil, Aslan Türemiş ve Abdullah Cankal, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Kolbaş, Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer ile partililer katıldı.

Toplantıda ilçenin sorunları, beklentileri ve parti çalışmaları ele alındı.

CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, ilçe danışma toplantılarının tamamlandığını, merkez ilçe ve 13 ilçenin tamamında değerlendirme ve istişare amaçlı toplantılar yapıldığını bildirerek, Ekim ayı içerisinde “Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı” yapılacağını açıkladı./BSGMEDYA

 

 

 

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın