• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

"Kurtuluştan Kuruluşa Büyük Yürüyüş’ Koordinatörü Engin Uç ve arkadaşları, Samsun’dan Ankara’ya dönerken Çorum'a da uğradı

DOSTLARINA ‘PORTRE’ JESTİ.. !

23 Eylül 2019

"Kurtuluştan Kuruluşa Büyük Yürüyüş’ Koordinatörü Engin Uç, fotoğraf sanatçısı Fahri Demir ve emekli öğretmen İsmail Beşler, Samsun’dan Ankara’ya dönerken Çorum'da uğrak verdi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer’i de ziyaret eden Sanatcı Engin Uç ve arkadaşları, bir jest de bulundular.

23 Nisan -19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Kurtuluştan Kuruluşa Büyük Yürüyüş’ün Koordinatörü Engin Uç, ADD Şube Başkanı Uğur Demirer, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yalçınkaya ve Ali Özgür Ispanak’a yaptığı kara kalem çalışması portrelerini takdim etti.

 

SANATÇI UÇ, 60 PORTRE ÇİZDİ..

Büyük Yürüyüş esnasında uğrak verdiği noktalarda karşılaştığı dostlarına bir jest yaparak portrelerini çizen  Engin Uç, arkadaşları ile birlikte  ‘Samsun, Gümüşhacıköy –Merzifon Hattı’ndan Ankara’ya dönerken Çorum’a uğrayıp, kara kalem çalışması ile yaptığı portreleri takdim etti.

ADD Şube Başkanı Uğur Demirer ile Hakan Yalçınkaya ve Aslan Kaya tarafından ağırlanan Engin Uç ve arkadaşları, daha sonra Sungurlu Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’e de portresini takdim etmek üzere kentimizden ayrıldılar./BSGMEDYA

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın