• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com

Çorum İl Temsilciliği tarafından organize edilen 3 Bant Bilardo İl Birinciliği müsabakaları 5 gün süren zorlu maratonun ardından tamamlandı.

 

  1. 39 BİLARDOCUNUN
  2. ‘ZORLU’ MARATONU

 

 

15 Eylül 2019

Türkiye Bilardo Federasyonu faaliyet programı kapsamında Çorum İl Temsilciliği tarafından organize edilen 3 Bant Bilardo İl Birinciliği müsabakaları 5 gün süren zorlu maratonun ardından tamamlandı. Yapılan müsabakalar sonucunda Recep Taşkın İl birincisi olurken, Osman Ayvaz ikinci, Mustafa Atak ise üçüncü oldu.

39 lisanslı sporcunun mücadele ettiği, İl Bilardo müsabakalarında dereceye giren sporculara kupaları Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay, CHP İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal ve MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan tarafından verildi.

 

 

GÜNAY, SPORCULARI KUTLADI..

Müsabakada birinci olan Recep Taşkın'a kupasını İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay verdi.  Günay, dereceye giren sporcuları ve müsabakada görev alan hakemler ile İl Bilardo Temsilcisi Emrah Taç'ı da kutladı. (üstte)

 

Çorum İl Bilardo Temsilcisi Emrah Taç, Grup maçları sonucunda 12 sporcunun yer alacağı ve en iyi grup ikincilerinden en iyi olan 1 sporcu ile 3 seri başı sporcudan oluşacak 16 sporcu eleme maçlarının Cumartesi günü, Yarı final maçlarınin 15 Eylül 2019 (bugün) yapıldığını söyledi.

Profesyonel Bilardo Salonu'nda gerçekleştirilen müsabakalarda Bilardo İl Temsilcisi Emrah Taç gözlemci, Ulusal Hakem ve Hakem Kurulu Başkanı Başhakem Hayati Çam, Yüksel Tavukcı, Zafer Şahiner, Ömer Özçatalbaş, Mehmet Ali Kurt ve Fazlı Yılmaz’ın hakem olarak görev yaptı. Final maçının arkasından saat 16:30’da kupa ve madalya töreni gerçekleştirildi.

 

 

İkinci olan Osman Ayvaz'a kupasını CHP İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal verdi.  (üstte)

 

Müsabakalarda İl birincisi olan Recep Taşkın’a, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günay, ikinci olan Osman Ayvaz’a CHP İl Genel Meclisi Üyesi İlhami Türksal ve üçüncü olan Mustafa Atak ise kupasını MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan takdim etti. /BSGMEDYA

 

 

Üçüncü olan Mustafa Atak, kupasını MHP Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan'ın elinden aldı. (üstte)

 

 

 

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın