• https://www.facebook.com/bsgmedya@hotmail.com
  • https://www.twitter.com/bsgmedya@hotmail.com
BSGMEDYA
YAYINCILIKTA
5.YIL
BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

BASINDA 35. YILIMIZ

BİR KİTAP
ULUSAL GAZETELER

Oğuzlar’da Obruk Barajı sahilinde yer alan Altın Koz Tesisleri su sporları merkezi olma yolunda ilerliyor.

ALTIN KOZ TESİSLERİ
MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR !31 Temmuz 2019

Eşsiz doğası ve mavi ile yeşilin büyüleyici birlikteliğinin merkezi olan Oğuzlar’da Obruk Barajı sahilinde yer alan Altın Koz Tesisleri su sporları merkezi olma yolunda ilerliyor.
Oğuzlar Belediyesi’ne ait Altın Koz Sosyal Tesisleri sürat tekneleri ve deniz bisikletleri ile su sporları severlerine kapılarını açıyor. Mevcut  2 adet deniz  bisikletine ilave olarak alınan 4 adet deniz bisikleti ile deniz bisikleti sayısını 6’ya çıkaran Altın Koz Tesisleri misafirlerini bekliyor. 
Tesisin her geçen gün kapasitesini arttırdığını belirten Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şu açıklamalarda bulundu; “ Anadolu’nun saklı cenneti Oğuzlarımızda yer alan Altın Koz Sosyal Tesislerimiz insanların huzurla vakit geçirebilmeleri  ve su sporları ile eğlenebilmeleri için her geçen gün kapasitesini arttırıyor. Oğuzlarımıza gelen misafirlerimizin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayarak turizm potansiyelimizi arttırmayı hedefliyoruz. Tarımın yanı sıra turizm ile de kalkınıp gelişen bir Oğuzlar hayali ile çalışarak İlçemizin kabuğunu kırması için gönül belediyeciliği ile çalışmalarımızı durmaksızın sürdüreceğiz” /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın