BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

YAZI ÜRETİM A.Ş.
BİR KİTAP

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Çorum Engelsiz Yaşam Derneği’ni ziyaret ederek, her zaman sorunlarının takipçisi olacaklarını söyledi

CHP’DEN ENGELSİZ YAŞAM 
DERNEĞİ’NE DESTEK SÖZÜ10 Temmuz 2019

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Çorum Engelsiz Yaşam Derneği’ni ziyaret etti.

Beraberinde İl Genel Meclisi Suat Atalay ile Belediye Meclisi Üyesi Eren Atlas olduğu halde Çorum Engelsiz Yaşam Derneği’nin Büyük Zafer Çarşısı’nda bulunan dernek binasını ziyaret eden CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Dernek Başkanı Ertuğrul Kazak ve dernek yöneticileri ile bir süre sohbet etti.

Dernek yöneticilerinden Mustafa Yürekli’nin de hazır bulunduğu ziyarette, CHP İl Başkanı Tüfekçi’ye  ‘Engellilerin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ni içeren bir rapor takdim edilirken, bu konularda desteği istenildi.
Tüfekçi de, CHP Örgütü olarak her zaman engellilerin yanında olacaklarını, sorunlarına çözüm bulunması noktasında üzerlerine düşeni yapacaklarının sözünü verdi.

Ziyaretlerinden dolayı CHP İl Başkanı Tüfekçi ve beraberindekilere teşekkür eden Çorum Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Ertuğrul Kazak, sorunların çözümü noktasında çeşitli kurumların yanısıra, siyasi partilerin il başkanlıklarını da ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulunacaklarını bildirdi./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN