BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

YAZI ÜRETİM A.Ş.
BİR KİTAP

Sitemiz BSG Medya Yazarlarından arkadaşımız Hayati Çam, AÇÖV Çorum İl Temsilciliği görevine getirildi

HAYATİ ÇAM’A YENİ
BİR GÖREV DAHA


9 Temmuz 2019

Sitemiz BSG Medya.Net Yazarlarından arkadaşımız Hayati Çam, Anadolu Üniversitesi Okuyanları ve Mezunları Eğitim Kültür Vakfı (AÇÖV) Çorum İl Temsilciliği görevine getirildi.

Genel Merkezi Ankara da bulunan Anadolu Üniversitesi Okuyanları ve Mezunları Eğitim Kültür Vakfı  (AÇÖV), Türk Medeni Kanunu’nun 13-07-1967 tarih ve 903 sayılı kanunla değişik 73-81.nci maddeleri uyarınca kurulan vakıf, Anadolu Üniversitesi’ne bağlı fakülteler, yüksekokullar, enstitülerdeki öğretim elamanları, idari personel, öğrenciler, mezunlar ve Anadolu Üniversitesine gönül bağı hissedenler arasında birlik, beraberlik, dayanışmayı sağlamak ve Türk eğitim sisteminin bilimsellik, akılcılık, eşitlik, niteliklilik vasıflarını kazanması doğrultusunda çalışmalar yaparak, örgün ve yaygın sistemin güçlendirilerek ilerlemesinde katkı sağlayacak her türlü idari, sosyal, eğitim ve kültür alanlarında etkinliklerde bulunmayı amaç edinen vakıf il temsilciliğine Hayati Çam getirildi.

Arkadaşımız Hayat Çam’ı kutluyor,  yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 HAYATİ ÇAM KİMDİR?

Hayati Çam 1967 yılında Çorum doğdu. Bahçelievler İlkokulu, Tekirdağ 50. Yıl Ortaokulu, Çorum Atatürk Lisesi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümü, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Emlak ve Emlak Programlarını bitirdi. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği 2. Sınıf ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Medya ve İletişim Programında eğitim hayatına devam etmektedir.

Bağımsız Büro Sendikası İl Temsilciliği, Bilgi, Kültür ve Turizmi Geliştirme Destekleme Derneği Başkanlığı, Bilardo İl Hakem Kurulu Başkanlığı, Çorum Otizm Gönüllüleri Derneği Denetleme Kurulu Başkanlık görevlerini yapan Hayati Çam, Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyon İl Temsilciliği görevini de yürütmekte olan Çorum Valiliği İdare ve Denetim Müdürlüğünde Şef olarak görev yapmaktadır./BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN