BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

YAZI ÜRETİM A.Ş.
BİR KİTAP

İSOMDER İl Başkanı Abdullah Gökgöz, Sosyal medyanın günümüzün en etkin araçlarından biri olduğuna dikkat çekerken, bu mecra ile ilgili çarpıcı uyarılarda bulundu

'TOPLUM, BİLGİ KİRLİLİĞİNE
KARŞI ÇOK DİKKATLİ OLMALI'

4 Temmuz 2019

İSOMDER İl Başkanı Abdullah Gökgöz, Sosyal medyanın günümüzün en etkin araçlarından biri olduğuna dikkat çekerken, bu mecra ile ilgili çarpıcı uyarılarda bulundu.

Gökgöz, ‘Bu mecrada eğer toplumlara hak yola yönlendirmek için çalışmaz isek bu alan boş kaldığında başta siyonizm ve trolller yalanı doğru batılı hak gösterip toplumu ifsat etmek için çalışmalarını yürütür.’ dedi.

Türkiye'nin tek sosyal medya derneği  ve Milli Görüş kuruluşu olan İSOMDER her ay mutat olarak toplantılarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

İslam Toplumu Sosyal Medya Derneği’nin (İSOMDER) Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi.

Temmuz ayı toplantısında konuşan İSOMDER İl Başkanı Abdullah Gökgöz, derneğin kuruluş amacının  iyiyi, güzeli, doğruyu, anlatmak ve bilgi kirliliğini önlemek toplumları batıla kanalize eden trol akımlarına karşı onlarında hak yola davet etmek amacıyla çalışmalarını sürdürmek olduğunu söyledi.

Gökgöz, konuşmasında şunları söyledi:

‘Sosyal medya günümüzün en etkin araçlarından biridir, bu mecrada eğer toplumlara hak yola yönlendirmek için çalışmaz isek bu alan boş kaldığında başta siyonizm ve trolller yalanı doğru batılı hak gösterip toplumu ifsat etmek için çalışmalarını yürütür ve bunun vebali biz inanan insanların üzerlerine kalır. 

Artık toplumun bazı kesimleri tarafından her gördüğü habere inanır montajlamış resimleri düşünmeden sosyal medyada paylaşır olmuşlardır. Biz olaylara bakarken öncelikle haberin doğruluğunu araştırmak mecburiyetindeyiz daha sonra tüm topluma gerçekleri servis etmekle mükelllefiz.

Temmuz ayı toplantımız için bizlere ev sahipliği yapan yönetim kurulu üyemiz Osman Savurgan kardeşimize teşekkür eder.

Bu toplantının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce mevlamızdan niyaz ediyoruz.’ /BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN