BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

YAZI ÜRETİM A.Ş.
BİR KİTAP

CHP İl Başkanı Tüfekçi, Çorum Olayları'nın 39. yıldönünü nedeniyle düzenleyecekleri panele Çorum halkını davet etti

TÜFEKÇİ’DEN,
‘ÇORUM OLAYLARI’
PANELİNE DAVET

 

1 Temmuz 2019

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Çorum olaylarının 39. yıl dönünü nedeniyle 3 Temmuz Çarşamba günü düzenleyecekleri panele Çorum halkını davet etti.

Çorum’un dünyanın ilk barış antlaşması olan Kadeş Barış Anlaşmasını yapan tarihi bir kent olduğuna değinen Tüfekçi, “Dünyanın ilk barış anlaşmasını yaptığı bu kentte 1980 yılında yaşanan kan ve gözyaşı günleri hepimizin ortak acısıdır” diye kaydetti.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak uluslararası karanlık güçlerin, Türkiye’deki demokratik gelişmeyi boğmak, toplumsal barışı bozmak için Çorum’daki sergilediği kanlı ve karanlık olayların bütün boyutlarda aydınlatılmasını ve bir daha bu tür provokasyonlar olmaması için halkı bilinçlendirmek istediklerini ifade eden Tüfekçi, “Bu amaçla yapmış olduğumuz panele Çorum olaylarında Çorum’da gazetecilik yapmış olan Sözcü Gazetesi temsilcisi Sayın Saygı Öztürk ve olaylarda esir muamelesi gören ve ağır işkenceye tabi tutulan partimiz Avukat Sadık Eral, Çorum halkının tanıdığı, sevdiği 16.Dönem Milletvekili Sayın Adnan Türkoğlu’nu konuşmacı olarak davet ettik.

Geleceğimizin aydınlık kalması için faydalı olmasını dilediğimiz panele tüm halkımız davetlidir” dedi./BSGMEDYA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN