BSGMEDYA TANITIM VİDEOSU

YAZI ÜRETİM A.Ş.
BİR KİTAP

Eğitim İş Sendikası Genel Başkanı Orhan Yıldırım, bazı ziyaretlerde bulunmak ve etkinliklere katılmak üzere Çorum’a geldi.

EĞİTİM İŞ GENEL BAŞKANI
ORHAN YILDIRIM ÇORUM’DA

26 Haziran 2019

Eğitim İş Sendikası Genel Başkanı Orhan Yıldırım, bazı ziyaretlerde bulunmak ve etkinliklere katılmak üzere Çorum’a geldi.

Eğitim İş Çorum Şubesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan ve 26-27 Haziran 2019 tarihlerinde saat 20.00’de Devlet Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek olan “Artiz Mektebi” isimli oyunu izlemek üzere Çorum’a gelen Genel Başkan Yıldırım, ilk olarak Vali Mustafa Çiftçi’yi ziyaret etti.Beraberinde Eğitim-İş Genel Mali Sekreteri Hüseyin Kara, Eğitim-İş Çorum Şube Başkanı İlhan Yaşar ve sendika yönetimi ile birlikte Vali Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret eden Yıldırım, sendika üyelerinin sorun ve taleplerini iletti.UMUT RADYO’DA CANLI
YAYIN KONUĞU OLDU

Eğitim İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, daha sonra Umut Radyo’nun konuğu oldu. Radyo Sahibi Uğur Çınar’ın sorularını canlı yayında yanıtlayan Yıldırım, sendikanın ilkeleri, eğitimin sorunları, hedef ve beklentiler hakkında bilgiler verdi.

Çorum’da bazı ziyaretlerde bulunan ve toplantılar yapan Yıldırım, akşam da Devlet Tiyatro Salonu’nda sahnelenen “Artiz Mektebi” isimli oyununu da izledi.

Oyundan elde edilen gelirin kanserle mücadele derneklerine aktarılacağı bildirildi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN