BİR KİTAP

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, sosyal hizmetler alanında büyük bir değişim başlattıklarını açıkladı

OĞUZLAR İLÇESİ'NDE GÖNÜL
BELEDİYECİLİĞİ HİZMETLERİ9 Haziran 2019

Oğuzlar'da Muzaffer Yıldırım'ın belediye başkanı seçildiğinden beri büyük bir dönüşüm yaşayan ilçe sosyal hizmetler alanında da büyük bir değişime sahne oluyor.

Oğuzlar Belediyesi’nde başlatılan sosyal hizmetler hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım şunları söyledi:

‘Önceki dönemlerde cenazelerde kefen hizmeti belediye tarafından ücretli karşılanıyordu.  Artık bu hizmet belediyemiz tarafından ücretsiz karşılanıyor. İnsanların cenazeleri dolayısıyla acılarını yaşadıkları bir dönemde bir de bu hizmetten ücret alınmasına gönlümüz razı olmadığı için bu hizmetleri ücretsiz hale getirdik.

 


KIZILCAPELİT VE ASARÇAYI MAHALLELERİNE
ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ

İlçe pazarımıza ulaşım kolaylığı için Cuma günleri sabah saat 11.00'de İlçe merkezine öğleden sonra da Kızılcapelit ve Asarçayı mahallelerimize ücretsiz servis hizmeti sunmaya başladık. Temelinde halka hizmet olan Gönül Belediyeciliğini Oğuzlarımızda inşa etmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Büyüyüp gelişirken alt yapı ve imara yönelik çalışmalar yaparken insanı merkeze alan, insana hizmet için var olan bir anlayışla Oğuzlar halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. ’/BSGMEDYA
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÖZGÜR BASIN

YAZI ÜRETİM A.Ş.